Замовлення металопластикових дверей в Одесі

Замовлення металопластикових дверей в Одесі - Завод «АДИСЭМ»

Для багатьох замовлення металопластикових дверей в Одесі у нашій компанії є одним з найбільш привабливих варіантів. Вся справа в різноманітті пропозицій ПВХ-продукції на ринку, і в таких умовах складно визначити, на чому зупинити свій вибір. Логічно звертатися до перевірених виробників, які міцно закріпили свій авторитет серед покупців і готові пропонувати якісні профілі за прийнятною ціною.

Особливості цієї продукції

Існує хибна думка, що встановити габаритне пластикове балконне вікно дешевше, ніж купити металопластикові двері вхідні в Одесі. За фактом конструкція буде відкриватися схожим чином, проте, існує ряд значних відмінностей, які впливають на процес експлуатації:

 1. Обов’язкова наявність товстого армування, щоб стулка і рама були міцними.
 2. Вхідні двері вимагають використання 3-4 великих навісних петель.
 3. Часто потрібна наявність замків і можливість закривання на ключ.
 4. Дверна стулка повинна відкриватися на вулицю, а не всередину.
 5. Виготовлення металопластикових дверей в Одесі враховує і наявність невисокого металевого порога.
 6. Збільшене навантаження на виріб вимагає встановлення спеціальних кутових підсилювачів.

Тому якщо Ви хочете отримати не просто отвір, який дозволить виходити з дому, а ще й надійну довговічну конструкцію, треба купувати якісний виріб, призначений спеціально для цього. Продукція від заводу АДІСЕМ активно підтримується споживачем і показує себе в експлуатації з функціонального, естетичного та надійної боку.

Які вони – ідеальні ПВХ-двері

Кращі металопластикові двері зі склом в Одесі, які тільки можна знайти, повинні мати:

 1. Якісну подовжену фурнітуру, що має протизламні зачепи.
 2. Товщину пластикового полотна не менше 3 мм, а армування – від 2-х, квадратний металевий підсилювач під замками, кріпленнями.
 3. Масивні петлі.
 4. “Копита” на кутах для міцності конструкції.
 5. Гарантію на повний виріб, а не на його частини.

Але напевно складно вгадати, як навіть на вигляд міцний продукт проявить себе на ділі. Особливо актуально у випадках, коли планується висока динаміка і навантаження при експлуатації.

Чому саме ця компанія

Тому якщо потрібно замовити металопластикові двері в Одесі з розрахунком на тривалу службу без ремонтів і дефектів, звертайтеся в торгові точки заводу АДІСЕМ. Ми відрізняємося тим, що продаємо безумовно якісну продукцію, яка:

 • проходить ретельний контроль на кожному етапі виробництва;
 • заснована на багаторічних дослідженнях і досвіді роботи з ПВХ-виробами:
 • створена професіоналами високого класу;
 • активно користується попитом серед споживачів.

Все, що потрібно замовнику, це викликати фахівця додому для замірів і прицінитися до можливих варіантів установки конструкції. Майстер на виїзді – фахівець з великим стажем, з ним можна проконсультуватися і дізнатися деякі технічні подробиці. А після здійснення замовлення Ви можете скористатися послугою монтажу двері, яку ми поставимо самим ідеальним чином, з урахуванням обстановки і Ваших побажань. Переконайтеся самі!

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося