Підвіконня

Як правильно вибрати пластикове підвіконня?

Підвіконня - Завод «АДИСЭМ»

Невід’ємною частиною будь-якого балконного блоку або віконної конструкції є підвіконня. Воно не тільки естетично завершує композицію, але і додає функціональності приміщенню. Підвіконня на балконі або в кімнаті — додаткова поверхня, яка може бути використана в якості зручного розміщення будь-яких декоративних елементів квартири.

Не рідкістю є випадки, коли в малогабаритних квартирах підвіконня встановлюється більшого розміру і використовується в якості стільниці, обладнується як зона відпочинку. Більш того, такий варіант робить інтер’єр більш стильним та незвичайним.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Вимоги сучасних споживачів ростуть день за днем, ось чому виробники намагаються зробити все для того, щоб їх задовольнити і тим самим утримати клієнта. Розглянемо, яким технічним характеристикам повинен задовольняти якісне пластикове підвіконня:

  • Стійкість до ймовірних механічних пошкоджень, впливу сонячного світла. Останнє для вікон і підвіконь є, напевно, самим основним показником.
  • Міцність, здатність витримувати досить великі навантаження дозволить більшу кількість предметів розмістити на поверхні.
  • Матеріал повинен бути стійким до вологи, адже на ньому дуже часто розташовуються горщики з квітами, які потребують періодичного поливу.
  • За рахунок виступу зі стіни забезпечується правильна циркуляція теплого повітря. Нагрівання, який виходить від батареї, піднімається не вертикально вгору, а направляється в центр кімнати. Обов’язково простежте за цим моментом під час установки пластикового підвіконня, адже оптимальний його виступ становить 5-7 сантиметрів.
  • Виріб повинен гармонійно поєднуватися з усією віконною системою і внутрішнім оздобленням приміщення.
Підвіконня - Завод «АДИСЭМ»

Підвіконня можуть відрізнятися між собою за матеріалом виготовлення, типом поверхні і іншим характеристикам. Найбільшу популярність сьогодні мають підвіконня пластикові, тому варто розібратися, чому ж так відбувається:

  • Найширший колірна палітра дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські рішення.
  • Пластик сам по собі відрізняється високими показниками експлуатаційних характеристик.
  • Більшість людей вирішують купити даний виріб завдяки його довговічності.
  • Ціна на підвіконня з даного матеріалу повністю відповідає тим перевагам, які ви отримуєте в результаті покупки.

Досить складно відразу відповісти на питання, скільки коштує якісне пластикове підвіконня, адже це залежить від того, у якого виробника купується товар. Однак ми можемо гарантувати, що ціни на товари заводу «АДІСЕМ» є одними з найнижчих на ринку Миколаєва, Одеси та Херсона. При цьому ми дуже ретельно контролюємо якість одержуваних виробів.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося