Підвіконня

Підвіконня для металопластикових вікон

Підвіконня - Завод «АДИСЭМ»

Невід’ємною частиною будь-якого балконного блоку чи віконної конструкції є підвіконня. Він не лише естетично завершує композицію, а й додає функціональності приміщенню. Пластикове підвіконня на балконі або в кімнаті – додаткова поверхня, яка може бути використана як зручне розміщення будь-яких декоративних елементів квартири.

 

 

Підвіконня для металопластикових вікон: типи

Бувають такі види:

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

  • стандарт варіант – класичні підвіконня ПВХ, які доступні будь-якому клієнту.
  • середній клас – виробництво компаній Plastolit та Sauber. Підвіконня даного сегмента мають різні варіанти колірного оформлення, 13 різних кольорів – від відтінків дерева до мармуру. Також є варіант вибрати текстуру поверхні – глянсове або матове покриття. Підвіконня захищене спеціальним покриттям від механічних впливів
  • еліт сегмент – виробництво німецької фірми Danke, мають підвищені показники стійкості від механічних впливів і зовсім не дряпаються навіть гострими предметами. Палітра складається з 10 кольорів – від відтінків дерева до мармуру, фактура – ​​глянець.
Підвіконня - Завод «АДИСЭМ»

Вибирайте найкращий варіант в Адісем та забудьте про проблеми з обновкою на довгі роки.

Як вибрати пластикове підвіконня

Що відрізняє справді якісне підвіконня:

  • Стійкість до можливих механічних пошкоджень, впливу сонячного світла. Останнє для вікон та підвіконь є, напевно, найголовнішим показником.
  • Міцність, здатність витримувати досить великі навантаження дозволить більшу кількість предметів розмістити на поверхні.
  • Матеріал повинен бути стійким до вологи, адже на ньому часто розташовуються горщики з квітами, що вимагають періодичного поливу.
  • За рахунок виступу із стіни забезпечується правильна циркуляція теплого повітря. Нагрів, що походить від батареї, піднімається не вертикально вгору, а прямує в центр кімнати. Обов’язково простежте за цим моментом під час встановлення пластикового підвіконня, адже оптимальний його виступ становить 5-7 сантиметрів.
  • Виріб повинен гармонійно поєднуватися з усією віконною системою та внутрішнім оздобленням приміщення.

Підвіконня можуть відрізнятися між собою за матеріалом виготовлення, типом поверхні та іншими характеристиками. Найбільшу популярність сьогодні мають пластикові підвіконня, тому варто розібратися, чому так відбувається:

  • Найширша палітра кольорів матеріалів для ламінації дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські рішення.
  • Пластик сам по собі вирізняється високими показниками експлуатаційних характеристик. Більшість людей вирішують купити пластикове підвіконня для вікна завдяки його довговічності.
  • Ціна на підвіконня з даного матеріалу повністю відповідає тим перевагам, які ви отримуєте у результаті покупки.

Досить складно відразу відповісти на питання, скільки коштує пластикове підвіконня, адже це залежить від того, у якого виробника купується товар. Проте, ми можемо гарантувати, що ціни на товари заводу «Адісем» є одними з найнижчих на ринку Миколаєва, Одеси, Херсона та інших міст України. При цьому ми дуже ретельно контролюємо якість виробів.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося