Галерея – Металопластикові вікна

Переваги металопластикових вікон виробництва «АДІСЕМ» 

  • У профіль вбудовується металевий каркас, що робить раму значно міцнішою.
  • Зовнішня частина рами виготовляється з ПВХ — одного з найбільш довговічних і зносостійких матеріалів, який легко переносить перепади температури, підвищену вологість і інші кліматичні зміни.

Якщо підходити до питання порівняння сучасних металопластикових вікон з їх дерев’яними аналогами, можна виділити кілька простих і зрозумілих пояснень, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Вікна ПВХ мають ряд переваг, що робить їх популярними у представників різних верств населення:

  • Після заміни вікон в будинку стає тепліше. Завдяки герметичності конструкції склопакета тепле повітря не покидає приміщення.
  • Відсутність щілин в рамах перешкоджає утворенню пилу.
  • Не має потреби виконувати ремонт, фарбування та утеплення віконних рам.
  • Закриті вікна не пропускають шум зовні.
  • Якісно новий функціонал віконної конструкції. Стулки таких вікон можуть бути відкидними, глухими або поворотними, забезпечувати відкривання в декількох площинах, розсуватися під нахилом і забезпечувати режим провітрювання.
  • Простота в догляді та експлуатації.
  • Великий вибір форм, колірних відтінків та конфігурацій.
  • Довговічність і висока якість віконних систем такого типу.

Це далеко не повний список переваг, які отримує кожен споживач, звернувшись в компанію ««АДІСЕМ»».

Якість продукції

Маючи власне виробництво, ми пропонуємо клієнтам сучасні пластикові вікна, що відповідають всім стандартам якості. Завдяки використанню якісних комплектуючих і надійної фурнітури, а також контролю на кожному етапі виробництва, ми випускаємо довговічні вироби, що відрізняються бездоганною функціональністю.

Вартість пластикових вікон

При виборі будь-якого виробу або послуги споживач в основному орієнтується на два критерія: якість і вартість. Беручи це за основу, ми пропонуємо клієнтам надійні і функціональні пластикові вікна за оптимальною вартістю. Як виробник, ми до мінімуму скорочуємо ланцюжок Продавець-Покупець, що дозволяє забезпечувати прийнятну ціну для будь-якої категорії населення і вигідно відрізнятися від аналогічних пропозицій конкурентів.

Гарантія від виробника

Ми гарантуємо тривалий термін експлуатації наших віконних систем, протягом якого вони будуть радувати вас своєю бездоганною функціональністю. Звертаючись до компанії «АДІСЕМ», ви робите вірний вибір на користь красивих, сучасних і якісних віконних конструкцій з ПВХ.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося