Склопакети

Склопакети: що потрібно знати?

Склопакети - Завод «АДИСЭМ»
Однією із спеціалізацій заводу «Адісем» є виготовлення сучасних склопакетів. За тривалий період роботи ми встигли зайняти стійкі лідерські позиції на ринку, за рахунок чого наша продукція користується хорошим попитом у споживачів в Миколаєві, Одесі та Херсоні.

Близько 70% розміру вікна займають склопакети, тому саме від них залежить основні експлуатаційні характеристики всієї конструкції:

  • Захист від небажаного шуму, що особливо важливо для жителів великих міст.
  • Теплоізоляція, від якої безпосередньо залежать ваші витрати на опалення житла.
  • Герметичність, яку забезпечує спеціальний склад, що клеїть.
  • Імовірність запотівання залежить від наявності вологопоглинаючого речовини.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Щоб не помилитися у виборі, набагато правильніше буде заздалегідь проконсультуватися із знаючими в цій галузі фахівцями. Вони допоможуть вам не помилитися і не витратити гроші даремно.

Визначаємося з кількістю камер

Дуже сильно технічні характеристики і вартість склопакета залежать від кількості повітряних прошарків між склом, так званих камер (існують як однокамерні, так і багатокамерні). Давайте розберемося з цим пунктом докладніше:

  • Однокамерні — стануть ідеальним варіантом для балконних приміщень, які не потребують особливо сильної теплоізоляції.
  • Двокамерні, або так звані подвійні склопакети – складаються з трьох стекол, а загальна товщина конструкції становить 32 міліметра.
  • Трикамерні – такий варіант буде захищати вас від холодів взимку на 50% краще, ніж, якщо ви вирішите купити подвійний склопакет.
  • П’ятикамерний – має найбільш трудомісткий процес виробництва, тому на такий багатокамерний склопакет ціна буде найвища. Найчастіше багатокамерні варіанти використовуються в заміських будинках, де потрібна максимальна теплоізоляція.
Склопакети - Завод «АДИСЭМ»

Таким чином, ми з’ясували, що найбільш усередненими і оптимальними можна вважати подвійні і потрійні склопакети.

Енергозберігаючі

На заводі «Адісем» ми також займаємося виготовленням енергоефективних одно- і багатокамерних склопакетів за доступними цінами, які заслужено стали фаворитами покупців. Завдяки використанню унікальних матеріалів і технологій вони здатні відображати сонячні промені спекотного літнього дня і зберігати тепло в морозну пору року. Якісні характеристики дозволяють також поліпшити додавання аргону в камери.

Декорування

В якості оригінальної прикраси можуть служити шпроси, які також називаються «фальш-решітки». Також скло можна тонувати або наносити на нього малюнок.

Дуже важливо не просто купити якісний товар, але ще замовити виготовлення та встановлення склопакетів у дійсно перевірених майстрів, адже від якості їх роботи у величезній мірі залежить загальний результат.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося