Склопакети

Склопакети: що потрібно знати?

Склопакети - Завод «АДИСЭМ»
Однією із спеціалізацій заводу «Адісем» є виробництво склопакетів. За тривалий період роботи ми встигли зайняти стійкі лідерські позиції на ринку, за рахунок чого наша продукція користується добрим попитом у споживачів у Миколаєві, Одесі, Херсоні та інших містах України.

Близько 70% вікна займають склопакети, тому саме від них залежать основні експлуатаційні характеристики всієї конструкції:

  • Захист від небажаного шуму, що особливо важливо для мешканців великих міст.
  • Теплоізоляція, від якої безпосередньо залежать ваші витрати на опалення житла.
  • Герметичність, яку забезпечує спеціальний клейковинний склад.
  • Імовірність запотівання залежить від наявності вологопоглинаючої речовини.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Завод Адісем працює безпосередньо із заводами-виробниками скла та має дві автоматизовані лінії з виробництва склопакетів, а також є лідером та професіоналом у даній сфері.

Щоб не помилитися у виборі, набагато правильніше заздалегідь проконсультуватися з фахівцями, які знаються на цій галузі. Вони допоможуть вам не помилитися і замовити склопакет, який прослужить довгі роки.

Визначаємось з кількістю камер

Дуже сильно технічні характеристики та вартість склопакета залежать від кількості повітряних прошарків між склом, так званих камер (існують як однокамерні, так і багатокамерні склопакети). Давайте розберемося з цим пунктом.

  • Однокамерні – стануть ідеальним варіантом для балконних приміщень, які не потребують особливо сильної теплоізоляції.
  • Двокамерні, або так звані подвійні склопакети – складаються з трьох шибок, а загальна товщина конструкції становить 32 міліметри.
  • Трикамерні – такий варіант захищатиме вас від холодів взимку на 50% краще, ніж якщо ви вирішите купити подвійний склопакет.
  • П’ятикамерний – мають найбільш трудомісткий процес виробництва, тому на багатокамерний склопакет ціна буде найвищою. Найчастіше вони використовуються в заміських будинках, де потрібна максимальна теплоізоляція.

Таким чином, ми з’ясували, що найбільш усередненими та оптимальними можна вважати подвійні та потрійні склопакети.

Склопакети - Завод «АДИСЭМ»

Різновиди склопакетів

Всі види цих виробів можна розділити на дві великі категорії:

Склопакети - Завод «АДИСЭМ»

 

Енергозберігаючі — У такому склопакеті одне скло — енергозберігаюче (i-скло), яке пропускає сонячне світло та тепло, зберігаючи температуру в приміщенні в холодну пору року.

Склопакети - Завод «АДИСЭМ»

 

Мультифункціональні — передбачають використання скла CGS, що захищає від спеки влітку та від холоду взимку. Для поліпшення якості параметрів склопакета його камери заповнюються аргоном.

Склопакети - Завод «АДИСЭМ»Склопакети - Завод «АДИСЭМ»Склопакети - Завод «АДИСЭМ»

На заводі «Адісем» ми займаємося виготовленням енергоефективних склопакетів за доступними цінами, які стали фаворитами покупців.

Декорування склопакетів

Оригінальною прикрасою можуть служити шпроси, які також називаються «фальш решітки». Також скла можна тонувати або наносити на них малюнок.

Дуже важливо не просто купити склопакет, але ще замовити виготовлення й установку у перевірених майстрів, адже від якості їх роботи величезною мірою залежить загальний результат.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося