Галерея — Скління балконів

Балкон — дуже багатофункціональний простір, який може бути як місцем для зберігання мотлоху і сушки білизни, так і затишною зоною відпочинку. Для максимально комфортного і ефективного використання балкона необхідно грамотно підійти до ремонту.
Правильно обладнаний металопластиковий балкон може стати повноцінною кімнатою, головне продумати дизайн, викликати замірника і обговорити деталі:
  • фурнітура
  • тип склопакета
  • дизайн: колір, фактура, декоративні елементи
  • профільна система

На основі цього буде сформована ціна і приблизні терміни виготовлення та роботи.

Скління балкона дозволяє використовувати його не тільки як підсобне, а й як житлове приміщення. З нього можна зробити окрему кімнату, оранжерею, або об’єднати в єдине ціле з основною житловою площею.

Наша компанія «АДІСЕМ» випускає склопакети, а також металопластикові, алюмінієві профільні віконні системи. За рахунок прямих поставок від заводів-виробників комплектуючих і матеріалів, ми маємо можливість встановлювати мінімальну ціну на всю готову продукцію. Це забезпечує безперебійну роботу цехів. Наші віконні системи призначені для скління двох типів:

  1. Холодне.
  2. Тепле.

Перший вид дозволяє захистити приміщення від попадання вологи, проникнення пилу, використовувати балкон в господарських цілях.

Тепле скління необхідно тоді, коли на балконі планується створити зону з комфортною температурою для проживання в холодний період часу. В даному випадку профілі оснащуються термовставками.

У нас можна замовити конструкції білого кольору і будь-якого іншого або виконані під дерево, мармур. Ми співпрацюємо з клієнтами Одеси, Миколаєва, Херсона та інших регіонів України.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося