Розсувні системи

Розсувні дверні та віконні системи

Розсувні системи - Завод «АДИСЭМ»

Раздвижные двери и окна –

Розсувні металопластикові вікна та двері – це сміливий та оригінальний варіант оформлення інтер’єру та екстер’єру, за допомогою якого створюється неповторний індивідуальний дизайн будь-якого приміщення. З розвитком сучасних будівельних технологій та архітектурних рішень, встановлення розсувних металопластикових конструкцій у будинках стає все більш поширеним, оскільки збільшує корисну площу приміщення та дає більшу свободу фантазії мешканцям та декораторам:

Оставьте свой номер телефона и мы перезвоним Вам

 • Вбудовують у стіну.
 • Використовують для вбиральні.
 • Встановлюють на кухню або будь-яку іншу кімнату, виходячи з особистих смакових уподобань.
 • Для зонування простору шафи.

Розсувні системи Адісем повністю відповідають запитам останніх тенденцій панорамного скління. Використання таких дверей – це крок до оптимізації простору всередині приміщення. Відкриваючи двері, якими легко керувати завдяки плавному ковзанню стулки по рамі, Ви заощаджуєте корисний простір у кімнаті.

Види розсувних систем

Розсувні металопластикові вікна та двері можуть являти собою різні конструкції. Їх можна розділити на такі групи:

 • Mono-slide – система, призначена для вікон з невисокими вимогами до теплоізоляції, оскільки конструкція передбачає лише одинарне скління.

 • Easy-slide – дозволяє встановити вікна на 2 секції з однією розсувною стулкою або дві (іноді навіть чотири) секції з 2 або 4 динамічними стулками.

 • Multi-sliding – це “тепла” система, що дозволяє застосувати такі ж конструктивні рішення, як у форматі Easy-slide. Плюс з її допомогою можна створити конструкцію з великою кількістю доріжок – цей ефект чимось нагадує двері-гармошки.

 • Smart-slide – економить корисний простір у приміщенні, може бути виконана у форматі двохсекційної конструкції з однією рухомою стулкою або мати 4 секції, дві з яких будуть розсувними, а розташовуватися – посередині.

Щоб купити металопластикові розсувні двері високої якості, вибирайте компанію «Адісем». Будь-яка конструкція, придбана у нас, відрізняється функціональністю, довговічністю та надійністю.

Розсувні системи - Завод «АДИСЭМ»
Розсувні системи - Завод «АДИСЭМ»

Де застосовуються розсувні металопластикові двері та вікна?

Для застосування розсувних систем вікон або дверей не існує жодних обмежень, так як матеріали, з яких вони виробляються, мають набір фізико-хімічних характеристик, що дозволяють застосовувати їх у будь-яких кліматичних умовах. Вони забезпечують можливість створення вікон та дверей зі ковзним механізмом відчинення, у будь-яких форм-факторах. Поєднання всіх вищезгаданих властивостей дозволяє купити міжкімнатні двері купе та інші товари для будь-якого приміщення:

 • Висококласні заклади громадського харчування: кафе, ресторани та бари (для створення футуристичного дизайну).

 • Офісні центри великої площі (для створення комфортних робочих зон).

 • В готельних та рекреаційних комплексах (тераси готелів, санаторіїв спа-центрів). Незалежно від того, чи будуть вони застосовуватися всередині або зовні будівлі, вони завжди забезпечують унікальний вигляд і збільшують корисну площу приміщення як у відкритому, так і закритому положенні.

Переваги розсувних дверей

Миколаївський завод Адісем вже більше 25 років дає можливість купити міжкімнатні розсувні двері високої якості мешканцям Херсона, Миколаєва, Одеси та інших міст України, тому може гарантувати незмінну надійність усієї продукції. Матеріали, що використовуються, мають наступні переваги:

  • Завдяки ковзному механізму відкривання, розсувні вікна ПВХ та двері не займають корисний простір у приміщенні.

  • Теплоізоляційні властивості металопластику дають змогу не переплачувати за опалення під час холодів.

  • Завдяки високому рівню звукоізоляції, вас не турбуватиме вуличний шум.

Висока міцність і надійність металопластикових конструкцій гарантує тривалу експлуатацію, термін якої при належному догляді може вимірюватися десятиліттями.

Високоякісні конструкційні матеріали, фурнітура та комплектуючі від найкращих світових виробників, професійне складання та встановлення – все це дозволяє нам з упевненістю заявляти про високу якість усієї нашої продукції, яку ми реалізовуємо за доступними цінами в Миколаєві, Херсоні, Одесі, а також в інших регіонах країни . Тому ціна на міжкімнатні розсувні двері завжди залишаються у доступних межах.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося