Розсувні системи

Розсувні дверні та віконні системи

Розсувні системи - Завод «АДИСЭМ»

Розсувні двері і вікна –

це сміливий і оригінальний варіант оформлення інтер’єру та екстер’єру, за допомогою якого створюється неповторний індивідуальний дизайн будь-якого приміщення. З розвитком сучасних будівельних технологій і архітектурних рішень, встановлення розсувних конструкцій в будівлях стає все більш поширеним, так як дає велику свободу фантазії мешканцям і декораторам

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

 • Вбудовують в стіну.
 • Використовують для вбиральні.
 • Встановлюють на кухню або в будь-яку іншу кімнату, виходячи з особистих смакових переваг.
 • Для зонування простору шафи.

Варіантів застосування подібної конструкції велика кількість, більш того, завжди є можливість здійснити її виготовлення під замовлення згідно з вашого особистого ескізу. Таким чином, вже точно ніщо не зможе перешкодити створенню самого унікального дизайну.

Де застосовуються розсувні скляні та металопластикові системи?

Для застосування розсувних конструкцій не існує будь-яких обмежень, так як матеріали, з яких вони виробляються, мають набір фізико-хімічних характеристик, що дозволяють застосовувати їх в будь-яких кліматичних умовах. Крім того, вони забезпечують можливість створення вікон і дверей зі змінним механізмом відкривання, в будь-яких форм-факторах. Сполучення всіх вищевказаних властивостей дозволяє обладнати розсувними металопластиковими системами будь-які приміщення:

 • Висококласні заклади громадського харчування: кафе, ресторани і бари (для створення футуристичного дизайну).

 • Офісні центри великої площі (для створення комфортних робочих зон).

 • У готельних і рекреаційних комплексах (тераси готелів, санаторіїв, спа-центрів).

Це лише найяскравіші приклади, які, проте, несуть дуже важливе повідомлення, що область застосування розсувних металопластикових систем не має обмежень. Незалежно від того, чи будуть вони застосовуватися всередині або зовні будівлі, вони завжди забезпечать не тільки унікальний вигляд, а й збільшать корисну площу приміщень, незалежно від закритого чи відкритого положення.

Розсувні системи - Завод «АДИСЭМ»
Розсувні системи - Завод «АДИСЭМ»

Переваги розсувних дверей

Миколаївський завод Адісем вже більше 25 років займається виробництвом металопластикових конструкцій для Херсона, Миколаєва та Одеси, тому може гарантувати незмінно високу якість всієї продукції, що випускається. Використовувані матеріали забезпечують не тільки унікальний зовнішній вигляд розсувних вікон і дверей, а й радують наступними особливостями:

 • Завдяки ковзному механізму відкривання розсувні вікна і двері не займають корисний простір в приміщенні.

 • Теплоізоляційні властивості металопластику дозволяють не переплачувати за опалення під час холодів.

 • Завдяки високому рівню звукоізоляції, вас не буде турбувати вуличний шум.

 • Висока міцність і надійність металопластикових конструкцій гарантує тривалу експлуатацію, термін якої, при належному догляді, може вимірюватися десятиліттями.

Високоякісні матеріали, конструкційні матеріали, фурнітура та комплектуючі від кращих світових виробників, професійна збірка і установка — все це дозволяє нам з упевненістю заявляти про високу якість всієї нашої продукції, яку ми реалізуємо за справедливими цінами в Миколаєві, Херсоні та Одесі. Тому вартість навіть найбільш неординарних розсувних систем завжди буде залишатися в доступних межах.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося