Нестандартні вікна

Нестандартні вікна - Завод «АДИСЭМ»

На відміну від вікон нестандартної конструкції, ПВХ вікна стандартного розміру виробляються переважно білого кольору. Вони мають кілька варіантів розміщення стулок, прямокутну форму. Для додання незвичайного виду приміщень слід замовити і встановити віконні конструкції нестандартної форми, панорамні, арочні або іншої геометричної форми. Вони забезпечать надходження світла всередину приміщення, збереження тепла, шумо-, звукоізоляцію, будуть виглядати оригінально в кожному інтер’єрі.

 

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Види нестандартних металопластикових вікон:

  • круглі;
  • арочні;
  • овальні;
  • трапецієподібні;
  • трикутні.

Наша компанія ««АДІСЕМ»» випускає склопакети, металопластикові, алюмінієві профільні системи стандартні, нестандартних розмірів. Для виготовлення використовуються екологічні, якісні матеріали, комплектуючі елементи від заводів-виробників. Прямі поставки забезпечують безперебійну роботу підприємства, дозволяють встановлювати мінімальну ціну на готові вироби в Миколаєві, Херсоні та Одесі.

Наша продукція

Наші конструкції дозволяють склити будь-які приміщення нестандартних розмірів. Ми пропонуємо вікна панорамні, арочні, інші, потрібного розміру і конфігурації, а також віконні системи, оброблені декоративними шпросами, що дозволяють створити будь-який візерунок, малюнок. Випускаються профілі білого кольору, але для створення оригінального інтер’єру, ми можемо виконати їх в будь-якому кольорі, створити імітацію дерева або мармуру, за допомогою ламінації.

Французькі вікна

Займають всю стіну, створюють максимальну освітленість. Розташовуючись на всьому стінному просторі, мають вбудовані двері, відкриваються розсувним способом.

Еркерні вікна

Такі конструкції підходять для скління балконів , лоджій, зимових садів, веранд. Їх основний плюс — з’єднання між собою під будь-яким кутом.

Круглі вікна з ПВХ профілю

Ще вони називаються «ілюмінатори». Призначені для створення незвичайних інтер’єрів. Обтічна форма дозволяє створювати гармонійну атмосферу в приміщенні. Застосовуються для встановлення в домашніх бібліотеках, на верхніх поверхах будинків, спальнях.

Нестандартні вікна - Завод «АДИСЭМ»
Нестандартні вікна - Завод «АДИСЭМ»

Переваги ПВХ конструкцій нестандартних форм

Встановлення даних систем має ряд плюсів.

  • Збереження тепла всередині приміщення.
  • Високий рівень шумоізоляції.
  • Сучасний дизайн.
  • Невисока вартість конструкцій.

Вся продукція високої якості, має сертифікати, що підтверджують це. Матеріали, так само як і готові вироби, проходять лабораторний контроль якості. Ми співпрацюємо з клієнтами Одеси, Миколаєва, Херсона.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося