Фасадне скління

Що потрібно знати про фасадне скління?

Фасадне скління - Завод «АДИСЭМ»

Ще не так давно всі жили в однотипних будинках, офісні будівлі було складно відрізнити одну від одної, а міста виглядали в якійсь мірі сіро. Сьогодні ж на кожному кроці можна зустріти якісь нестандартні архітектурні споруди, які вражають своєю красою і оригінальністю.

Все частіше стало застосовуватися скління будівель, і не дивно, адже зовнішній вигляд у таких споруд просто чудовий. Більш того, за рівнем комфорту і практичності вони не відстають від цегельних або дерев’яних.

Види фасадного скління

Виділяють два основні види скляних фасадів:

 

 

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

  • Холодні. Такі скляні фасади мають в складі профілів невелику кількість утеплювачів, а склопакети в більшості своїй однокамерні. Подібна конструкція ідеально підійде для захисту будівлі від вітру або атмосферних опадів. Це абсолютно не означає, що взимку в подібній споруді буде нестерпно низька температура, однак для житлової будови цей варіант не підійде.
  • Теплі. Такий варіант передбачає наявність багатокамерних склопакетів і спеціальних ущільнюючих контурів. Як наслідок, тепле прогріте приміщення навіть у найлютіші морози — ідеальний варіант для офісів, житлових приміщень.

Не дивно, що скляний фасад будинку другого типу буде мати набагато більшу вартість, адже ціна в першу чергу залежить від кількості і якості використовуваних в процесі будови матеріалів. Так профіль будівлі з теплим склінням в товщину може досягати більше метра.

Фасадне скління - Завод «АДИСЭМ»
Фасадне скління - Завод «АДИСЭМ»
Фасадне скління - Завод «АДИСЭМ»

Типи фасадів

Конструкція описуваної будівлі передбачає заповнення склом великих за розміром отворів. При цьому воно кріпиться до рам і несучих стін, в результаті чого можна виділити такі типи скління:

  • Рамне.
  • Безрамне.

Кожен з типів поділяється ще на величезну кількість підвидів. Але варто зазначити, що, незалежно від цього, переваги всіх фасадів приблизно однакові:

  • Естетичний зовнішній вигляд зовні і завжди світле приміщення всередині.
  • Конструкції є неймовірно стійкими до всіх зовнішніх впливів, не піддаються корозії.
  • Не потрує ніякого особливо складного догляду.
  • Скляні фасади є абсолютно безпечним матеріалом. Навіть в тому випадку, якщо скло розіб’ють, що неймовірно складно, гострих осколків не буде, і ви не зможете завдати собі шкоди.

І нехай зовні скляні фасади створюють враження чогось крихкого і витонченого, в їх міцності можна не сумніватися. Особливо якщо купувати матеріал у перевірених виробників. Завод «Адісем» є лідером з виробництва в даній сфері, тому в якості наших фасадів ви можете не сумніватися.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося