Про нас

Завод «АДІСЕМ»: виробництво та продаж вікон

Завод «АДІСЕМ» — «старожил» ринку України, причому не тільки ринку віконних конструкцій, але і в цілому будівельного. Завод «АДИСЭМ» був заснований у 1995 році, і вже 25 років ми є одним з найбільших автоматизованих заводів в Україні з виробництва  склопакетів, , конструкцій з металопластикових та алюмінієвих профільних систем — вікон, , балконних дверей, зимових садів, фасадів і нестандартних конструкцій.
Підприємство працює на основі прямих поставок безпосередньо з заводів-виробників полірованого скла, ПВХ-профілю, комплектуючих, що забезпечує безперебійну роботу нашого підприємства, а також максимально доступні ціни на кінцевий продукт.

Вся продукція заводу «АДІСЕМ» сертифікована і повністю відповідає державним нормативам за якістю і екологічністю.
На нашому заводі працює ОТК, проводиться лабораторний контроль якості всіх матеріалів і всієї готової продукції.
Ми виготовляємо широкий спектр металопластикових виробів:  металопластикові вікна, вхідні та міжкімнатні двері, , жалюзі, ролети, а також фасадні системи.
На сьогоднішній день Завод «АДІСЕМ» – це виробництво повного циклу з виготовлення металопластикових конструкцій різної складності, з власними двома склопакетними лініями, металопластиковими лініями, а також лінією з ламінування профілю. Продукція нашого заводу добре відома на півдні країни. Дилерська мережа охоплює три області України — Миколаївська, Одеська, Херсонська, і постійно розширюється.

СЕРТИФІКАТИ

Професійність та надійність

Завод «АДІСЕМ» цінує всіх своїх клієнтів не залежно від обсягу замовлення. Завод виготовляє вироби як для бюджетного варіанту, будівельних компаній, так і елітні конструкції з вітражами і художнім оформленням склопакетів, дзеркал в конструкції або отворі. Ми виробляємо склопакети з використанням енергозберігаючого, solar скла, тонованого скла, камери склопакетів заповнюємо аргоном.

Робота з нашим підприємством принесе Вам тільки надійність і позитивні емоції і звичайно ж тепло і затишок у ваших будинках і офісах.
«АДІСЕМ» — це стабільність, надійність і якість.

Фірма «АДІСЕМ» — продаж вікон, гарантує якість всієї нашої продукції

 

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося