Жалюзі

Поради щодо вибору жалюзі

Жалюзі - Завод «АДИСЭМ»Коли, здавалося б, ремонт закінчений, найважче позаду, насправді починається ще один дуже відповідальний етап — внутрішнє облаштування приміщення декоративними деталями. Найчастіше саме більш незначні елементи інтер’єру створюють тон всій кімнаті. Сьогодні ми поговоримо про оздоблення вікон, розберемо всі існуючі варіанти і визначимося з найбільш оптимальним у вашому випадку.

Сучасні дизайнери в один голос говорять про те, що добре підібрані жалюзі на пластикові вікна здатні до невпізнання перетворити приміщення. Однак виходячи з того, яка їх різноманітність нам сьогодні пропонується, буває дуже важко визначитися з їх оптимальним зовнішнім виглядом. Дана стаття допоможе вам з цим, адже ми поетапно розберемо найважливіші моменти.

 

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Підбираємо необхідний тип кріплення

Типи кріплення карниза, в основному, відповідають за зручність в процесі експлуатації жалюзі. Їх існує декілька:

  • В отвір — самий естетичний варіант, який, на жаль, позбавляє вас можливості використовувати підвіконня.
  • Безпосередньо над рамою — подарує трохи менше органічний зовнішній вигляд, однак дасть можливість використовувати корисний простір підвіконня.
  • Під стелею — універсальний варіант, який підійде і для нетипових вікон у формі арки.
  • Між склопакетами — оптимальний варіант для офісу або кухонного приміщення.
  • Окремо на кожній стулці — підійде тільки у випадку з невеликими вікнами.

Перед вибором доцільніше буде запитати поради у тієї людини, яка вже колись встановила жалюзі на вікна. Вам напевно відразу підкажуть, який із варіантів буде найбільш зручним.

Горизонтальні чи вертикальні??

Жалюзі - Завод «АДИСЭМ»
Жалюзі - Завод «АДИСЭМ»
Жалюзі - Завод «АДИСЭМ»

В даному випадку ваш вибір ніяк не вплине на захист від сонця — обидва типи відмінно виконують свої функції. Питання скоріше стосується естетики:

  • Горизонтальні — збільшують розміри вікна візуально, тому частіше їх вирішують купити для використання в невеликих кімнатах офісних будівель або на кухнях.
  • Вертикальні — здатні візуально підняти стелю.

Безсумнівно, дані поради є досить загальними, тому що розміри простору також можуть по-різному сприйматися через нанесений на жалюзі малюнок, їх колір або спосіб відкриття ламелей. Вертикальні варіанти зазвичай недорогі, що також може сильно вплинути на остаточний вибір.

Матеріал і фактура

У величезній мірі на вартість впливають матеріал виготовлення та фактура виробу. Більш того, відрізняє між собою їх не тільки ціна, але і функціонал:

  • Пластик може бути використаний як в горизонтальній, так і у вертикальній конструкції. Такий виріб буде коштувати більш-менш недорого, проте зовнішній вигляд вас напевно порадує. Пластик може легко повторювати будь-яку фактуру, а вибір кольорової гами більш ніж широкий.
  • Тканинні є одними з найпопулярніших. Жалюзі з тканини на вікна здатні додати приміщенню більше затишку і тепла. До того ж, ціна на тканинні жалюзі на вікна є цілком доступною і прийнятною.
  • Дерев’яні — досить незвичайний і екологічний варіант, який вмить додасть приміщенню нотку лиску та багатства.

В даному випадку неможливо сказати, який тип жалюзі краще, а який гірше. Все залежить виключно від смакових уподобань.

Досить популярний вибір багатьох споживачів — рулонні жалюзі на пластикові вікна. Вони являють собою цілісний відрізок тканини або дрібні ламелі, намотані на валик. Якщо використовувати жалюзі на вікна рулонні, можна також дуже вдало підкреслити або доповнити інтер’єр.

Замовити якісні жалюзі в Миколаєві, Одесі та Херсоні ви зможете на заводі «АДІСЕМ», який славиться відмінною якістю і неперевершеним зовнішнім виглядом своєї продукції.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося