Металопластикові вікна

Металопластикові (ПВХ) вікна

Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»Свою роботу завод металопластикових вікон та дверей різноманітної конфігурації «Адісем» розпочав ще 1995 року. З того часу ми стали одними з найбільш затребуваних виробників найкращих металопластикових вікон у Миколаєві, Херсоні, Одесі та інших містах, попит на які з кожним роком зростає. Це пояснюється багатьма факторами:

 1. Порівняно низька вартість пластикових вікон завдяки тому, що нам не потрібно їх перекуповувати від виробника – ми виготовляємо продукцію самі;
 2. Замовити металопластикові вікна ви можете у будь-яку точку України, незважаючи на те, що підприємство функціонує у Миколаєві;
 3. Ми гарантуємо висококласну якість та довговічність нашої продукції;
 4. Експлуатаційні характеристики: високі показники звуко- та теплоізоляції, пластикові вікна високо функціональні та зручні у використанні.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

 

 

 

Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»

 

3 камери

Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»

 

4 камери

Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»

 

5 камери

Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»

 

6 камери

Перед тим, як купити металопластикові вікна собі в квартиру, варто дізнатися про їх переваги:

 • Завод пластикових вікон «Адісем» виготовляє металопластикові вікна в Миколаєві (а поставляємо до Одеси, Херсона та інших міст України), конструкція яких значно відрізняється від інших, запропонованих на ринку. У їх профіль вбудовується міцний металевий каркас, завдяки чому рама стає міцнішою та стійкішою.
 • Виготовлення зовнішньої частини рами здійснюється із якісного ПВХ. Це один із самих довговічних та зносостійких матеріалів, який легко переносить перепади температури, підвищену вологість та інші кліматичні зміни.
Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»
Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»
Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»

Ми виготовляємо для покупців лише найякісніші пластикові вікна в Одесі, Херсоні та Миколаєві та інших містах, ціна яких формується виробником

При виготовленні пластикових вікон ми використовуємо найсучасніші технології в галузі протизламних систем

Різноманітність профільних систем для вікон

Серед широкого асортименту купити пластикові вікна в Одесі, Миколаєві, Херсоні або іншому регіоні України іноді виявляється важко, адже не кожен клієнт здатний розібратися у всіх технічних характеристиках та особливостях. Щоб вам простіше було зробити вибір, поговоримо про основні види профілів для вікон.

 1. WINTECH. Особливість профільних систем від Винтек полягає в тому, що їхня міцність на 30% перевищує стандарт, необхідний за ГОСТом. Купити металопластикові вікна, виготовлені за спеціальною німецькою технологією – означає придбати надійну конструкцію, яка буде служити десятиліттями.
 2. Aluplast. Величезна кількість пограбувань та незаконних проникнень у житло відбувається саме через неякісні рами. Віконні профілі від Алюпласт мають унікальну технологію, яка гарантовано захистить ваше майно від злому.
 3. Green Tech. Однорідність вихідної суміші профільних систем Грінтеч вважається найкращою у всій галузі, при цьому коштують вони досить недорого для такої відмінної якості.
 4. ECOsilver. Купити ПВХ вікна з профілів Екосільвер означає вберегти себе і всю сім’ю від пожежі, адже вони виготовлені зі слабких займистих матеріалів, які мають здатність до самозагасання.

Ціна на профільні системи залежить від класу виробу, існує така класифікація:

 1. Економ. (ECOsilver – 4-х камерні, Greentech – 4-х камерні) Greentech, ECOsilver.
 2. Стандарт. (Aluplast – 3-х камерні, Wintech – 4-х камерні) Aluplast 2000, Wintech 642.
 3. Люкс. (Aluplast 4000, 7000, 8000, Wintech 753).

На заводі ««Адісем»» ви також можете замовити проектування моделей пластикових вікон із профільних систем відповідно до ваших особистих уподобань. Після проведення вимірів ми проконсультуємо вас щодо того, скільки коштуватиме металопластикове вікно у вашому випадку. Але так чи інакше ми намагаємося пропонувати нашим клієнтам максимально доступні ціни.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося