Металопластикові вікна

Металопластикові (ПВХ) вікна

Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»Свою роботу завод металопластикових вікон та дверей різноманітної конфігурації «Адісем» розпочав ще в 1995 році. З тих пір ми стали одним з найбільш затребуваних виробників кращих металопластикових вікон в Миколаєві, Херсоні та Одесі, попит на які з кожним роком тільки зростає. Це пояснюється багатьма факторами:

 1. Порівняно низька вартість товарів завдяки тому, що нам не потрібно купувати їх від виробника — ми виготовляємо продукцію самі.
 2. Замовити металопластикові вікна ви можете в будь-яку точку України, незважаючи на те, що підприємство функціонує в Миколаєві.
 3. Ми гарантуємо висококласну якість та довговічність нашої продукції.
 4. Експлуатаційні характеристики також на висоті: високі показники звуко- та теплоізоляції, пластикові вікна високо функціональні та зручні у використанні.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Якщо ви ще розмірковуєте над тим, купити металопластикові вікна собі в квартиру чи ні, тоді вам варто дізнатися про їх переваги більш докладно:

 • Завод пластикових вікон «Адісем» виробляє металопластикові вікна в Миколаєві (а поставляємо в Одесу, Херсон, Миколаїв і не тільки), конструкція яких значно відрізняється від інших, запропонованих на ринку. Справа в тому, що в їх профіль вбудовується міцний металевий каркас, завдяки чому рама стає міцніше і стійкіше.
 • Виготовлення зовнішньої частини рами здійснюється з ПВХ. Не секрет, що це один з найбільш довговічних і зносостійких матеріалів, який легко переносить перепади температури, підвищену вологість і інші кліматичні зміни.
 • При виготовленні наших пластикових вікон ми використовуємо найсучасніші технології в області протизламних систем. читати докладніше
Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»
Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»
Металопластикові вікна - Завод «АДИСЭМ»

Ми виготовляємо для наших покупців тільки найякісніші пластикові вікна в Одесі, Херсоні та Миколаєві, ціна яких не може не радувати.

Різноманітність торгових марок

Серед широкого асортименту товарів, які ми пропонуємо, купити пластикові вікна в Одесі, Миколаєві чи Херсоні іноді виявляється важко, адже не кожен клієнт здатний розібратися у всіх технічних характеристиках та особливостях. Щоб вам простіше було зробити свій вибір, поговоримо про деякі моделі докладніше:

 1. WINTECH. Особливість товарів Вінтек полягає в тому, що їх міцність на 30% перевищує стандарт, необхідний по ГОСТу. Купити дані металопластикові вікна, виготовлені за спеціальною німецькою технологією — значить придбати надійну конструкцію, яка буде служити десятиріччями.
 2. Aluplast. Величезна кількість грабежів і незаконних проникнень в житло відбувається саме через неякісні рами. Вікна Алюпласт оснащені унікальною технологією, яка гарантовано захистить вас і ваших рідних від злому.
 3. Green Tech. Однорідність вихідної суміші продукції Грінтеч вважається найкращою у всій галузі, при цьому коштують вони досить недорого для такої відмінної якості.
 4. ECOsilver. Купити ПВХ вікна Екосільвер — значить уберегти себе і всю родину від пожежі, адже вони виготовлені зі слабо займистих матеріалів, які мають здатність до самозгасання.

На заводі ««Адісем»» ви також можете замовити проектування моделей згідно вашим особистим уподобанням. Після проведення всіх вимірів ми зможемо проконсультувати вас щодо того, скільки буде коштувати металопластикове вікно в вашому випадку. Але так чи інакше, ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам максимально доступні ціни, щоб ви могли зробити якісне придбання відносно недорого.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося