Лоджія металопластикова

Лоджія металопластикова (ПВХ)

Лоджія металопластикова - Завод «АДИСЭМ»Безумовно, кожен хоча б раз у житті хотів собі витончену відкриту лоджію. На жаль, наш мінливий клімат з нестерпною спекою влітку і снігопадами взимку не дозволяє нам такої розкоші. Ідеальним варіантом у такому випадку буде лоджія металопластикова, адже вона має низку експлуатаційних переваг:

  • Відмінна ізоляція від міського шуму, особливо для людей, які проживають поблизу автомагістралей.
  • Захист від попадання всередину приміщення пилу і бруду.
  • Тепло- і вітроізоляція, що особливо важливо в зимовий період часу.
  • Створення додаткової кімнати у вигляді заскленої лоджії.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Скління лоджій також захистить ваше житло від несанкціонованого проникнення ззовні і, як наслідок, крадіжок та інших несприятливих наслідків подій.

Металопластикові вікна на лоджію та балкон

 

Для того, щоб наблизити температуру повітря лоджії до кімнатної, необхідно виконати цілий ряд робіт:

  • Устаткування приміщення системами опалення.
  • Скління.
  • Утеплення підлоги і стін спеціальними матеріалами, що мають теплоізоляційні властивості.

Варто дуже відповідально поставитися до вибору вікон, адже від них залежить функціональність, зовнішній вигляд, надійність та інші технічні характеристики приміщення. Звичайному обивателю може здатися, що всі металопластикові вікна для лоджії схожі між собою. Однак насправді кожне з них має свої принципові конструктивні особливості. Тому, якщо ви погано розбираєтеся в цій області, набагато раціональніше буде проконсультуватися з нашими досвідченими майстрами в Миколаєві, Херсоні та Одесі. Вони завжди з радістю допоможуть зробити правильний вибір.

Лоджія металопластикова - Завод «АДИСЭМ»
Лоджія металопластикова - Завод «АДИСЭМ»
Лоджія металопластикова - Завод «АДИСЭМ»

Як зробити якісний, але економний ремонт?

Абсолютно будь-які ремонтні роботи несуть за собою витрату значної суми коштів. Надмірна економія може завдати сильної шкоди якості, через що можуть з’явитися проблеми під час подальшої експлуатації. Але все-таки ми знаємо кілька секретів, які вбережуть вас від зайвих витрат:

  • На ціну металопластикової конструкції дуже сильно впливає наявність стулок. Тому, зменшивши їх кількість, ви отримаєте такий самий якісний продукт, але порівняно дешевше.
  • Декоративні елементи не несуть в собі ніякого функціонального призначення, проте вся конструкція через них коштує набагато дорожче. Тому, якщо вам підходить мінімалістичний стиль, чому б цим не скористатися?
  • Також вартість сильно залежить від наявності додаткових пристосувань: металопластикові підвіконня, москітні сітки тощо.

Найраціональніший варіант заощадити на металопластиковій лоджії — зробити вибір на користь вітчизняного виробника, адже у випадку з імпортними товарами ви найчастіше переплачуєте за транспортування, а не за якість. Продукція заводу «Адісем» — ось ідеальне поєднання надійності і приємної ціни.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося