Лоджія металопластикова

Металопластикова лоджія (ПВХ)

Лоджія металопластикова - Завод «АДИСЭМ»Металопластикова лоджія має ряд експлуатаційних переваг:

  • Відмінна ізоляція від міського шуму, особливо для людей, які мешкають поблизу автомагістралей.
  • Захист від попадання всередину приміщення пилу та бруду
  • Засклення лоджій пластиковими вікнами забезпечує тепло- та вітроізоляцію, що особливо важливо у зимовий період часу.
  • Створення додаткової кімнати у вигляді заскленої лоджії.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Засклення лоджії також захистить ваше житло від несанкціонованого проникнення ззовні і, як наслідок, крадіжок та інших несприятливих наслідків подій.

Металопластикові вікна на лоджію та балкон

 

Для того щоб наблизити температуру повітря лоджії до кімнатної, необхідно виконати цілий ряд робіт:

  • Обладнання приміщення для систем опалення.
  • Засклення.
  • Утеплення підлоги та стін спеціальними матеріалами, що мають теплоізоляційні властивості.

Варто дуже відповідально поставитися до вибору вікон, адже від них залежить функціональність, зовнішній вигляд, надійність та інші характеристики приміщення. Звичайної людині може здатися, що всі металопластикові вікна для лоджії схожі між собою. Насправді ж кожне з них має свої принципово конструктивні особливості. Тому, якщо ви погано знаєтеся на цій галузі, набагато раціональніше буде проконсультуватися з нашими досвідченими майстрами, як краще зробити скління лоджії – в Одесі, Миколаєві, Херсоні та інших містах України. Вони завжди із задоволенням допоможуть зробити правильний вибір.

Лоджія металопластикова - Завод «АДИСЭМ»
Лоджія металопластикова - Завод «АДИСЭМ»
Лоджія металопластикова - Завод «АДИСЭМ»

Як зробити якісне та економічне скління лоджії?

Абсолютно будь-які ремонтні роботи несуть за собою витрати значної суми коштів. Надмірна економія може завдати сильної шкоди якості, через що металопластикова лоджія, ціна якої іноді досить висока, може стати справжньою проблемою для власників під час подальшої експлуатації. Але ми знаємо кілька секретів, які убережуть вас від зайвих витрат:

  • У результаті розрахунку вартості вікна на лоджію, ціна конструкції дуже сильно залежить від кількості стулок, що відкриваються. Тому, зменшивши їх кількість, ви отримаєте той самий якісний продукт, але порівняно дешевше.
  • Декоративні елементи не несуть у собі жодного функціонального призначення, проте вся конструкція через них коштує набагато дорожче. Тому, якщо вам підходить мінімалістичний стиль, чому б цим не скористатися?
  • Якщо купувати якісні пластикові вікна на лоджію, ціна сильно залежатиме від наявності додаткових пристосувань: металопластикові підвіконня, москітні сітки тощо.

Найраціональніший варіант заощадити на металопластиковій лоджії – зробити вибір на користь вітчизняного виробника, адже у випадку з імпортними товарами ви переплачуєте за транспортування, а не якість. Продукція заводу “Адісем” – це вікна для лоджії, ціна яких доступна кожному.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося