Металопластикові двері

Двері металопластикові – вхідні та міжкімнатні

Металопластикові двері - Завод «АДИСЭМ»Ще недавно такий термін, як металопластикові двері, був новинкою простому жителю. Але сьогодні вони набирають все більшої популярності, що обумовлено доступними розцінками та відмінними експлуатаційними характеристиками. Замовити міжкімнатні або вхідні двері з металопластику в Одесі, Миколаєві, Херсоні та інших містах України варто також тому, що вони мають чудовий зовнішній вигляд і ідеально підійдуть під будь-який дизайн.

Які є двері ПВХ?

Різноманітності моделей дверей з металопластику немає меж. Ними ви зможете облаштувати буквально весь будинок:

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

  1. двері вхідні;
  2. міжкімнатні металопластикові двері;
  3. балконні ;
  4. подвійні;
  5. ламіновані моделі.

У нас ви можете придбати зовнішні або внутрішні пластикові двері за своїм власним ескізом. Ми з радістю втілимо будь-яку оригінальну ідею.

Металопластикові двері - Завод «АДИСЭМ»
Металопластикові двері - Завод «АДИСЭМ»
Металопластикові двері - Завод «АДИСЭМ»

Від чого залежить ціна пластикових дверей?

«Адісем» надає клієнтам з Миколаєва, Херсона та Одеси та інших міст країни продукцію серед різних цінових категорій, що робить наші товари доступними буквально кожному. На вартість впливають такі основні характеристики:

 • колір (пластикові двері з ламінацією під дерево, наприклад, є більш дорогим варіантом);
 • наявність поворотно-відкривних деталей (віконці для переміщення ваших вихованців по дому та інше);
 • наявність дрібних декоративних елементів.

Купити металопластикові двері зі склом у нас означає стати володарем елітарного виробу, технічні характеристики якого завжди на висоті. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними своїм придбанням, адже воно збереже свій первозданний вигляд навіть після багатьох років експлуатації. Купити пластикові двері в Миколаєві, Одесі, Херсоні та інших містах цього матеріалу можна не тільки для будинку або квартири, але і для офісів. Замовити виріб із нашого заводу можливо в будь-яку точку України, адже доставка навіть на найвіддаленіші відстані сьогодні не є проблемою.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося