Металопластикові двері

Двері металопластикові — вхідні та міжкімнатні

Металопластикові двері - Завод «АДИСЭМ»Ще не так давно такий термін, як металопластикові двері, був незнайомий простому споживачу. Але сьогодні вони день за днем ​​стають все більш популярними, що обумовлено їх відмінними експлуатаційними характеристиками:

  1. Полівінілхлорид (ПВХ) є надзвичайно міцним матеріалом, тому вхідні металопластикові двері практично неможливо зламати.
  2. Полівінілхлорид має відносно невисоку вартість, ось чому ціна на вироби з нього дуже приємна.
  3. Навіть якщо ви встановите двері зі склом, проникнення небажаних гостей можна не боятися. Всі вони мають підвищену міцність, тому ви будете почувати себе як за кам’яною стіною.

 

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

4. Замовити міжкімнатні або вхідні двері з металопластику в Одесі, Миколаєві чи Херсоні варто також тому, що вони мають чудовий зовнішній вигляд і ідеально підійдуть під будь-який дизайн.

Завод «Адісем» працює в цій сфері вже не перший рік, отже, наша продукція має виключно високу якість.

 

 

 

Металопластикові двері - Завод «АДИСЭМ»
Металопластикові двері - Завод «АДИСЭМ»
Металопластикові двері - Завод «АДИСЭМ»

Які існують двері ПВХ?

Різноманітності моделей з даного матеріалу немає меж. Ними ви зможете облаштувати буквально весь будинок:

 • двері вхідні;
 • міжкімнатні;
 • балконні;
 • подвійні;
 • ламіновані моделі;
 • товари на замовлення.

У нас ви можете придбати зовнішні або внутрішні пластикові двері за своїм власним ескізом. Ми з радістю втілимо будь-яку найоригінальнішу ідею.

Як придбати товар за доступною ціною?

«Адісем» надає клієнтам з Миколаєва, Херсона і Одеси продукцію самих різних цінових категорій, що робить наші товари доступними буквально кожному. На вартість впливають такі основні характеристики:

 • колір (металопластикові двері з ламінацією під дерево, наприклад, є більш дорогим варіантом);
 • наявність поворотно-откривних деталей (віконечка для переміщення ваших вихованців по дому та інше);
 • наявність декоративних дрібних елементів.

Купити металопластикові двері у нас — означає стати володарем елітарного виробу, технічні характеристики якого завжди на висоті. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними своїм придбанням, адже воно збереже свій первозданний вигляд навіть після багатьох років експлуатації.

Купити вхідні ПВХ двері в Миколаєві, Одесі чи Херсоні з цього матеріалу можна не тільки для установки в будинку або квартирі. Офісні будівлі також вимагають надійного захисту від зломів, адже в них часто стоїть величезна кількість дорогої техніки. Замовити виріб з нашого заводу можливо в абсолютно будь-яку точку України, адже доставка навіть на найвіддаленіші відстані сьогодні не є проблемою.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося