Замір та встановлення вікон

Для чого потрібно викликати замірника?

Замір безкоштовний і виконується професіоналом. Ця процедура дозволяє уникнути помилок і неточностей. Більш того, ми даємо гарантію на пластикові вікна і послуги тільки в тому випадку, якщо вимір був проведений нашим вимірювальником.

Якщо за вашими неточним розмірами виготовити пластикове вікно, то воно може під час монтажу стати сюрпризом для монтажників. Тому, щоб уникнути непорозумінь, має сенс, довірити вимір професіоналам. Точний вимір — це запорука надійності і функціональності пластикового вікна.

 

Навіщо потрібно викликати замірника?

 

 • Правильного проведення заміру параметрів отвору.
 • Точного розрахунку розмірів конструкцій (габаритних і внутрішніх), які будуть виготовлятися.
 • Обліку розмірів підвіконня, москітної сітки, відливу.

 

Замір та встановлення вікон - Завод «АДИСЭМ»

Чи обов’язково замовляти пластикові вікна разом з монтажем?

Установка пластикових вікон — вкрай відповідальний етап. Правильна установка пластикових вікон включає в себе гідроізоляцію, пароізоляцію, закладення і герметизацію швів.

Наші монтажники виконують свою роботу, строго дотримуючись технології монтажу світлопрозорих конструкцій, що розроблена фахівцями нашої компанії. Вона відповідає всім вимогам даного Державного Стандарту.

Якісний монтаж гарантує:

 

 • Ідеальний мікроклімат в кімнаті.
 • Тишу в будинку.
 • Естетичний вигляд.
 • Захист рами і стулок від деформації.
 • Надійність і довговічність.

Замір та встановлення вікон - Завод «АДИСЭМ»

 

Як швидко проводиться демонтаж та встановлення металопластикових пластикових вікон?

На це питання не можна точно відповісти. Якщо у Вас ідеально рівні стіни і демонтаж старої конструкції буде проведений швидко, то в середньому установка пластикового вікна буде здійснюватися не більше 1-2 годин.

Що потрібно знати про особливості монтажу вікон ПВХ?

Здавалося б, навіщо замовнику необхідні будь-які знання в області установки металопластикових вікон і дверей в Одесі, Миколаєві і Херсоні, адже всю роботу виконують досвідчені майстри? На це питання існує дуже проста і логічна відповідь, адже коли справа стосується облаштування власного житла, дуже важливо не припиняти контролювати весь процес самостійно, навіть якщо Ви на всі 100% довіряєте найманому робітникові.

Демонтаж

Демонтаж старого балконного блоку може здійснюватися по-різному:

 1. З урахуванням збереження в цілості й схоронності старого вікна, коли вся процедура здійснюється шляхом зрізу кріпильних елементів.
 2. Без збереження, в разі чого стару коробку майстер може розпиляти і видалити вроздріб.

Вартість установки металопластикових вікон може сильно відрізнятися в залежності від способу демонтажу. Однак, який би варіант ви не вибрали, всі навколишні предмети покриваються густим шаром пилу, тому перед демонтажем обов’язково:

 • розчистити ділянку біля вікна від всього зайвого;
 • накрити плівкою меблі і великі шафи;
 • будь-які електроприлади краще прибрати якомога далі на час, поки йде установка металопластикових вікон.

Монтажні роботи

В обов’язковому порядку перед початком монтажу здійснюються контрольні заміри для того, щоб мінімізувати ризик розбіжностей, після чого віконна коробка повинна бути ретельно очищена від пилу за допомогою пилососа.

Заключні роботи

Після безпосередньої установки вікна здійснюються:

 • установка підвіконь і вирівнювання укосів;
 • регулювання фурнітури;
 • видалення захисної плівки.

Вже після скоєння всієї процедури майстром позначається чітка ціна і підписується акт про прийом робіт.

Чому пластикові вікна більш вірно встановлювати в зимовий період часу?

Мало хто знає, але металопластикові вікна краще встановлювати в зимовий період часу, тому що це дає вам такі вагомі переваги:

 • Виробництво має меншу кількість замовлень, а значить, вас обслужать набагато швидше, ніж якби це все відбувалося влітку.
 • Найімовірніше, взимку ви зможете отримати хорошу знижку на встановлення та виготовлення виробу.
 • У морозний час року набагато простіше буде знайти будь-які дефекти монтажу, якщо вони присутні. Вони можуть являти собою погану гідроізоляцію, в результаті чого на вікні буде утворюватися конденсат, або неякісну герметизацію, внаслідок чого в будинок буде надходити холодне повітря і утворюватися протяг.

Варто наостанок відзначити, що якщо монтажні роботи виконуються взимку, то в процесі повинна використовуватися спеціально призначена для морозної пори року піна.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося