Відливи

Навіщо необхідний віконний відлив?

Відливи - Завод «АДИСЭМ»

Практично кожен будинок сьогодні обладнаний пластиковим віконним блоком, адже старі дерев’яні вже надто поступаються у багатьох технічних нюансах. Однак роботу із заміни вікон не можна вважати завершеною, доки не буде встановлено віконний відлив.

Вони є досить важливим елементом віконного блоку, захищаючи вікно від попадання в нього вологи. Тим самим, наявність якісного відливу та його правильної установки значно продовжить термін служби віконного профілю та захистить від впливу погодних умов ззовні. Широкий діапазон допустимих розмірів відливів – від 70 мм до 400 мм. Є можливість замовити як класичні білі відливи, так і з фарбуванням у будь-який колір з палітри RAL. Функції, що виконують відливи на пластикові вікна:

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

  1. Не дозволяють фасаду будинку псуватися за рахунок атмосферних опадів.
  2. Захищають від різких стрибків температури нижню частину рами.
  3. Несуть у собі естетичне призначення.

Відливи для вікон: види

Тепер, коли ви повністю усвідомлюєте необхідність купити відливи на вікна, варто розібратися у всіх існуючих видах. Залежно від того, який матеріал використовувався у процесі виготовлення, бувають:

 

  • Пластикові відливи – найбезшумніший варіант, до того ж вони зовсім не схильні до корозії.
  • Металеві відливи – мають широке поширення завдяки тому, що ціна відливів є досить низькою.
  • Оцинковані з полімерним покриттям – визнані найбільш міцними, довговічними та стійкими до кліматичних змін.

Особливості встановлення відливів для пластикових вікон

Конструкція повинна розташовуватися не перпендикулярно до стіни, а під кутом не менше 10 градусів. Це важливо для того, щоб забезпечити безперешкодний відтік води.

  1. Конструкція повинна розташовуватися не перпендикулярно до стіни, а під кутом не менше 10 градусів. Це важливо для того, щоб забезпечити безперешкодний відтік води.
  2. Герметичність прилягання до стіни під час кріплення досягається завдяки використанню спеціальної плівки.

У будь-якому випадку ви можете скористатися послугами майстра для встановлення пластикового відливу. Однак, чи має сенс переплачувати зайві кошти за це?

Відливи - Завод «АДИСЭМ»

Додаткова фурнітура для пластикових відливів

Важливо відзначити, що є лише два основні елементи, які бажано додатково придбати:

  • Накладки виконують виключно декоративну функцію і фіксуються на краях виробу.
  • Кронштейни додають міцності всієї конструкції. Досвідчені майстри рекомендують купувати їх обов’язково в тому випадку, якщо довжина вашого відливу перевищує 130 сантиметрів.

Завод «Адісем» займається виготовленням балконних блоків, склопакетів, відливів та інших товарів із цієї області вже досить давно. Клієнти люблять нас за те, що ми створюємо справді якісну продукцію, пропонуючи при цьому приємну вартість відливів на вікна. Переконайтеся в цьому на власному досвіді, купивши пластиковий відлив у нас у Миколаєві, Одесі, Херсоні чи іншому регіоні України.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося