Відливи

Навіщо потрібен віконний відлив?

Відливи - Завод «АДИСЭМ»

Практично кожен будинок сьогодні обладнаний пластиковим віконним блоком, адже старі дерев’яні вже занадто сильно поступаються в багатьох технічних нюансах. Однак роботу по заміні вікон не можна вважати завершеною до тих пір, поки не буде встановлено віконний відлив.

Монтаж даного конструкторського елемента неймовірно важливий, адже завдяки йому відбувається відведення води під час випадання опадів. Розглянемо функції, які виконують відливи для вікон:

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

  1. Не дозволяють фасаду будинку псуватися за рахунок атмосферних опадів.
  2. Захищають від різких стрибків температури нижню частину рами.
  3. Несуть в собі естетичне призначення.

Тепер, коли ви повністю усвідомлюєте необхідність купити відливи, варто докладніше розібратися у всіх існуючих видах. Залежно від того, який матеріал використовувався в процесі виготовлення, бувають:

 

  • Пластикові відливи – найбільш безшумний варіант, до того ж вони абсолютно не схильні до корозії.
  • Металеві відливи – мають широке поширення завдяки тому, що їх ціна є досить низькою.
  • Оцинковані з полімерним покриттям – визнані найбільш міцними, довговічними і стійкими до кліматичних змін.

Установка відливів для пластикових вікон є досить простою процедурою, з якої ви напевно зможете впоратися самостійно, не маючи при цьому жодних особливих навичок. Існує всього два аспекти, які вам потрібно знати перед початком монтажу:

  1. Конструкція повинна розташовуватися не перпендикулярно стіні, а під кутом не менше 10 градусів. Це важливо для того, щоб забезпечити безперешкодний відтік води.
  2. Герметичність прилягання до стіни під час кріплення досягається завдяки використанню спеціальної плівки.

У будь-якому випадку, ви можете скористатися послугами майстра для установки пластикового відливу. Однак чи має сенс переплачувати зайві кошти за це?

Відливи - Завод «АДИСЭМ»

Додаткова фурнітура для пластикових відливів

Важливо відзначити, що є всього два основних елементи, які бажано додатково придбати:

  • Накладки — виконують виключно декоративну функцію і фіксуються на краях виробу.
  • Кронштейни — додають міцності всієї конструкції. Досвідчені майстри рекомендують купувати їх в обов’язковому порядку в тому випадку, якщо довжина вашого відливу перевищує 130 сантиметрів.

Завод «Адісем» займається виготовленням балконних блоків, склопакетів, відливів і інших товарів з цієї області вже досить давно. Клієнти люблять нас за те, що ми створюємо дійсно якісну продукцію, пропонуючи при цьому приємну вартість. Переконайтеся в цьому на власному досвіді, купивши пластиковий відлив у нас в Миколаєві, Одесі та Херсоні.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося