Віконна фурнітура

Як підібрати якісну віконну фурнітуру?

Віконна фурнітура - Завод «АДИСЭМ»

Фурнітура для пластикових вікон – це величезна кількість всіляких дрібних деталей, які відіграють вирішальну роль в експлуатаційних характеристиках всього блоку. Ось чому так важливо, щоб її якість була на висоті. Проблема зазвичай полягає в тому, що споживачі не надають віконній фурнітурі багато значення і вибирають її крізь пальці.

Що являють собою комплектуючі?

Стандартний набір комплектуючих повинен включати в себе:

 • петльові групи (верхню і нижню);
 • механічні елементи, що відповідають за закривання стулок ідверей;
 • деталі для повороту вікна.

Справне функціонування фурнітури для пластикових вікон має на увазі під собою передачу тяги від важеля (ручки) до діючих елементів.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Класифікація за способом відкриття

Перед тим, як купити фурнітуру для пластикових вікон, варто розібратися в її основній класифікації за способом відкриття стулок:

 • поворотна, з вертикальним підвісом — даний тип зустрічається найчастіше;
 • середньо-підвісна, з горизонтальним підвісом — саме за її допомогою вікно можливо розгорнути на 180 ° і зафіксувати в такому положенні. Також вона часто використовуєтьсяяк противовзломная фурнітура;;
 • поворотно-відкидна фурнітура для металопластикових вікон, , яка дозволяє зафіксувати стулку в ідеальному для провітрювання стані;
 • комплектуюча фурнітура для вікон ПВХ розсувного типу.
Віконна фурнітура - Завод «АДИСЭМ»
Віконна фурнітура - Завод «АДИСЭМ»

Щоб не помилитися у виборі і купитифурнітуру для вікон дійсно високої якості, потрібно керуватися деякими основними критеріями:

 • Висока міцність, яка дозволить протягом довгого часу витримувати значні навантаження. Так, наприклад, для алюмінієвих вікон слід підбирати більш надійні механізми.
 • Набагато зручніше, коли кріпильні елементи не потребують особливого догляду.
 • Вологостійкість, яка вбереже деталі від корозії і продовжить термін їх безперебійної експлуатації.
 • Наявність всіх необхідних вам додаткових функцій: захист від дітей, від злому і інші.

На комплектуючих краще не економити, інакше це потім може привести до нескінченних поломок і несправної роботі. Об’єктивна ціна якісної продукції повинна складати близько 15% вартості всього блоку. Раціональніше купувати всю конструкцію відразу з комплектуючими. Тоді ризик незадовільної покупки буде мінімальний.

Завод «АДІСЕМ» з радістю надасть вам всю необхідну продукцію за найприємнішою ціною в Миколаєві, Одесі, Херсоні та інших містах України. Величезна кількість постійних клієнтів — ось показник високої якості наших товарів.

Замовте
безкоштовний замiр

Торгові марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося