Ремонт вікон

Звернувшись до нас, ви отримаєте наступні професійні послуги з ремонту металлоплатикових вікон в Одесі, Херсоні та Миколаєві:

 • ремонт або заміна віконної фурнітури
 • заміна ущільнювальної гумки
 • установка приточного вентиляційного клапана
 • виготовлення та монтаж москітних сіток
 • виготовлення та встановлення віконних сендвіч-панелей
 • заміна склопакета


Ремонт вікон - Завод «АДИСЭМ»

Вартість ремонту металопластикових вікон

Вартість ремонту залежить від складності робіт і виду несправності. Майстер може виконати:

 • просте регулювання конструкції
 • модифікацію та реставрацію

Досвідчені та кваліфіковані майстри в короткі терміни виконають будь-які роботи, забезпечивши довгу і стабільну роботу віконних та дверних конструкцій. На всі виконані роботи та наші матеріали ми надаємо гарантію. Також проконсультуємо вас з питання щодо догляду за вашими вікнами, щоб продовжити термін їх служби

Що потрібно знати про ремонт пластикових вікон?

Сьогодні пластикові вікна вже практично на 100% витіснили давно застарілий дерев’яний варіант, адже вони не просто виглядають більш сучасно, але ще і надають своєму власникові велику кількість переваг.

На жаль, будь-яка річ рано чи пізно виходить з ладу іремонт пластикових вікон – це те, з чим ви напевно зіткнетеся хоч раз в житті. Зіткнувшись навіть з самими незначними неполадками вперше, будь-яка людина може розгубитися. Саме тому в даній статті ми розповімо про найпоширеніші дефекти і про те, який ремонт вікон ПВХ буде вимагатися в тому чи іншому випадку:

 1. Періодична поява конденсату і утворення цвілі.

Така проблема з’являється в разі поганої вентиляції приміщення або неправильної технології виробництва чи монтажу. Тоді майстер по ремонту вікон повинен буде утеплити шви або зробити заміну склопакета.

 1. Дефекти укосів.

Неправильний раніше зроблений монтаж потребує установки нового блоку і утеплення.

 1. Наявність протягів.

Погана якість фурнітури або недостатньо герметична установка виправляється простим регулюванням або повною заміною ущільнювача і склопакета.

 1. Поломка москітної сітки.

Найчастіше подібний дефект є результатом використання неякісних матеріалів в процесі виготовлення сітки. В даному випадку доведеться просто змінити виріб на новий.

 1. Похибки у вимірах або проектуванні.

В такому випадку здійснюється повноцінний ремонт вікон і дверей в квартирі, а точніше, установка нових.

 1. Поява тріщин на склі.

Проводиться ремонт окремих склопакетів і металопластикових елементів.

 1. Провисання.

Дана проблема може потурбувати вас через неправильний монтаж, в результаті чого необхідно буде відрегулювати фурнітуру або здійснити її заміну.

Як ви могли переконатися, можливих передумов для лагодження металопластикових вікон може бути дуже багато, проте практично всі вони з’являються через неякісної роботи майстрів або браку на етапі виготовлення продукції. Щоб вберегти себе від всіх несприятливих наслідків, слід спочатку звертатися до перевірених сумлінних фахівцям.

Якщо ви зробите заміну старих вікон на товари заводу «Адісем», тоді ймовірність появи дефекту буде мінімальною. Ми давно працюємо в цій галузі, тому можемо гарантувати високу якість наших товарів. Більш того, наші ціни є одними з найнижчих на ринку, тому що ми хочемо, щоб вікна «Адісем» були доступні кожному бажаючому.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося