Обробка дзеркал і скла

Декоративна обробка скла та дзеркал

Більшість з нас, напевно, ніколи навіть не замислювалися про те, яка кількість дзеркал нас щодня оточує дома, в магазинах, на вулицях міста. Цей фактор і сприяв стрімкому розвитку даної продукції, появі всіляких декоративних способів обробки скла і дзеркал..

Основні процеси обробки

Обробка скла — неймовірно трудомісткий процес, який передбачає не одну якусь процедуру, а цілий комплекс. Найпростіші види робіт можна успішно здійснити самостійно вдома, однак якщо ви хочете отримати дійсно приголомшливий результат, варто звернутися за допомогою до фахівців в цій області.

Розглянемо найпоширеніші варіанти обробки скла і його кромки:

 • Обрізка. В результаті такого простого процесу можна отримати виріб, від якого складно відірвати погляд — складене дзеркало з дрібних шматочків самої різної форми. Самі незвичайні варіанти, безсумнівно, виготовляються за допомогою спеціального обладнання.
 • Шліфування кромки. Гострі краї дзеркала після його обрізки можуть бути вкрай небезпечними, але в результаті шліфування вони знову стають заокругленими і, як наслідок, безпечними.
 • Полірування. Після шліфування краю вироби втрачають свою прозорість, а за допомогою полірування її можливо знову відновити. Процедура здійснюється при використанні спеціальних полірувальних насадок з фетру або іншого подібного матеріалу.
 • Фацетна кромка. Таку назву отримав спеціальний скіс краю, кут якого становить 45 °. В результаті межі починають відливати сонячними відблисками, а сам виріб виглядає більш витончено.
 • Матування. Використовуючи дрібні абразиви, майстер впливає на поверхню, в результаті чого вона втрачає прозорість.
 • Декорування піскоструминним методом. Сам по собі метод нічим не відрізняється від описаного вище, проте в даному випадку проводиться обробка дзеркала, в результаті якої матується не вся поверхня, а лише наноситься зображення.

Природно, що перерахований вище перелік вкрай складно назвати повним, але всі найпоширеніші процедури були згадані. Більш дорогими або менш популярними можна назвати:

 • фарбування;
 • лакування;
 • склейку;
 • реставрацію;
 • свердління отворів

Таким чином, можна зробити висновок, що якісний результат можна отримати тільки в тому випадку, якщо довірити роботу досвідченому професіоналу. Саме такі фахівці і працюють на заводі «АДІСЕМ», тому ви можете сміливо звертатися з найскладнішими побажаннями до нас і не боятися за результат.

Навіщо потрібна обробка скла та дзеркал

Завод АДІСЕМ оснащено сучасним обладнанням для обробки скла та дзеркал провідних світових виробників. Обробка кромки скла/дзеркала — важлива технологічна операція.

Вона зменшує ймовірність утворення тріщин і розширює можливості сучасного дизайну. Шліфування кромки скла/дзеркала — трапеціобразний вид обробки торця скла/дзеркала, який надає виробу завершеного вигляду, робить його безпечним у використанні (виключає порізи і т. д.). Відшліфована кромка — це матова кромка.

Виконуємо наступні види робіт

Розкрій і порізка скла по заданих розмірах
Порізка деталей складної геометричної форми
Обробка кромки скла та дзеркал
Обробка кромки скла та дзеркал

Полірована кромка на склі надає йому додаткову прозорість по торцу, змушуючи розчинитися в інтер'єрі, дає відчути всю глибину і красу скла. Скло з полірованим торцем грає всіма фарбами навколишнього світу і надає інтер'єру благородність і стиль.

Ми використовуємо в роботі скло високої якості — прозоре, тоноване в масі, сатинове — товщиною від 4 до 19 мм, дзеркало — срібло, бронза, графіт — товщина 3, 4, 6 мм.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося