Дизайнерські послуги

Піскоструминна обробка скла

Чудовий процес, який дозволяє з простого прозорого скла виготовити матове, нанести будь-який візерунок на скло або дзеркало.

Дизайнерські послуги - Завод «АДИСЭМ»

АДІСЕМ пропонує послуги піскоструминної обробки скла і дзеркал для декорування комерційних приміщень, корпоративних офісів і домашнього інтер’єру.

Ми пропонуємо нашим замовникам розробку індивідуальних дизайн-рішень, широкий вибір готових малюнків за каталогом або виконання замовлення по Вашому ескізу. Так само можливе виготовлення склопакета з дизайнерським малюнком.

Піскоструминна обробка скла у вигляді малюнка виглядає стильно, ефектно і викликає захват у самого вимогливого замовника.

Дизайнерські послуги - Завод «АДИСЭМ»

При нанесенні на поверхню скла або дзеркала матового малюнка значно підвищується художня привабливість виробу. Крім того, зменшується прозорість скла, що часто важливо для поверхонь дверей і перегородок.

Ця технологія, заснована на механічній обробці скляної поверхні повітряним струменем під великим тиском з частинками абразиву. Отриманий при цьому матовий малюнок може мати різну зернистість і глибину обробки.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося