Ламінація вікон

Ламінація вікон: переваги та особливості

Ламінація вікон - Завод «АДИСЭМ»

Завод Адісем пропонує декоративні покриття віконних та дверних профілів плівкою з більш ніж 33 варіантами кольорів різної фактури, починаючи від відтінків дерева до нестандартних кольорів. Використовувана плівка WINSHIELD виробництва Ізраїль відрізняється особливою стійкістю до перепадів температури. Вона спеціально розроблена для надання натурального вигляду віконним профілям, стіновим панелям та іншим елементам фасадних конструкцій.

Плівки бувають як із гладкою, так і з текстурованою фактурою. А сама ламінація може бути: одностороння (внутрішня або зовнішня), двостороння та ламінація в масі, тобто на кольоровому профілі.

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

Сучасна технологія ламінування вікон та дверей WINSHIELD

WINSHIELD UVX є двошаровим покриттям. В основі її структури є полівінілхлорид (ПВХ). Із зовнішньої сторони вона покрита прозорим поліметилакрилатом (ПММА). Наявність акрилового шару гарантує погодостійкість (стійкість до перепадів температур, холоду, спеки, вологи тощо), також захист від вигоряння кольору під впливом шкідливого UV (ультрафіолетового випромінювання).

Завдяки поліметилакрилату WINSHIELD UVX застосовується для зовнішнього використання, є довговічним матеріалом та відповідає суворим міжнародним стандартам якості, включаючи RAL-GZ716/1. Гарантійний термін служби – 5 років. Плівка WINSHIELD виробництва Kibbutz Haogen (Ізраїль) призначена для зовнішнього використання, ламінування віконних профілів, дверей, підвіконь, гаражних дверей та інших виробів.

Вся продукція WINSHIELD виготовляється за інноваційною технологією Color Shield. Її суть – у додаванні унікальних пігментів, здатних відбивати до 80% NIR (інфрачервоного випромінювання) у сонячному світлі. Це зменшує поверхневу температуру профілю вікна більше ніж на 20%. В результаті процес старіння та руйнування уповільнюється, збільшується термін його експлуатації, а також забезпечується енергоефективність конструкції завдяки збереженню герметичності. Ефективність технології Color Shield підтверджена у порівняльних дослідженнях із конкуруючими плівками.

Вікна металопластикові ламіновані: переваги

Будь-який інтер’єр виглядає набагато більш цікавим і стильним з вікнами, що ламінують під натуральне дерево. Навіть незалежно від того, яку колірну гаму ви виберете, кольорове металопластикове вікно все одно виглядатиме набагато затишніше стандартного віконного профілю.

Плюси ламінації вікон:

  1. Кольори сучасних плівок для ламінації металопластикових вікон можуть бути різними, що дозволяє імітувати різні породи дерев. Особливою популярністю користується золотий дуб. А за наявності тиснення поверхню практично неможливо відрізнити від натуральної деревини.
  2. Якщо, наприклад, ламінація вікна під світлий дуб здається вам надто звичайною, це зовсім не проблема. Плівка може мати абсолютно будь-які відтінки, але, як і у разі нестандартного варіанту, вартість буде на порядок вищою.
  3. Є можливість замовити ламіновані вікна зі шпросами в Миколаєві та інших містах.
  4. Використання термоактивного клею, що посилює міцність обробки. Ви можете не боятися, що через різкі стрибки температури або підвищену вологість повітря плівка почне відходити. Належний догляд також сприяє максимальному збільшенню термінів експлуатації.
Ламінація вікон - Завод «АДИСЭМ»
Ламінація вікон - Завод «АДИСЭМ»
Ламінація вікон - Завод «АДИСЭМ»

Особливу увагу варто приділити тому, з якої плівки здійснюється зовнішня ламінація вікон, ціна на яку може бути значно вищою. Справа в тому, що для того, щоб колір профілю не вигорав під впливом агресивних сонячних променів, матеріал, що використовується, повинен бути не з дешевих.

Корисні поради, які варто знати

Нижче наведені рекомендації дозволять вам не помилитися у виборі кольору і максимально надовго зберегти первозданний вид вікон:

  • Якщо в ідеалі ви хочете отримати відтінок профілю «світлий дуб», тоді купувати плівку варто трохи темніше за бажаний варіант. Вже за кілька місяців під впливом ультрафіолету плівка посвітлішає і набуде ідеального кольору.
  • Щоб не пошкодити плівку під час монтажу, не забудьте заздалегідь обклеїти поверхню малярним скотчем або спеціальною захисною стрічкою.
  • Іноді найменші, на перший погляд, деталі можуть суттєво зіпсувати результат. Ось чому вам доведеться придбати не стандартну фурнітуру, а виконану у відповідній колірній гамі.

Широкий асортимент продукції, яку виробляє завод «Адісем», включає металопластикові двері ламіновані у всіляких кольорах і відтінках. Ви не пошкодуєте, якщо зупините свій вибір на нашій продукції.

Замовте
безкоштовний замiр

Тип вікна

Ламінація

Торговые марки

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося