Ламінація вікон

Ламінація вікон: переваги та особливості

Ламінація вікон - Завод «АДИСЭМ»

Будь-який інтер’єр виглядає набагато цікавіше і стильно з ламінованими під натуральне дерево вікнами. Навіть незалежно від того, яку колірну гамму ви оберете, кольорове металопластикове вікно все одно буде виглядати набагато затишніше стандартного віконного профілю. Однак незважаючи на це, ламінація пластикових вікон — досить дороге задоволення, тому до підбору матеріалів варто підійти з усією відповідальністю.

Переваги ламінування вікон у нас

Ламінація вікон несе в собі величезну кількість переваг, пов’язаних, в першу чергу, із зовнішнім виглядом вашого будинку:

Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам

  1. Кольори сучасних плівок для ламінування можуть бути абсолютно різними, що дозволяє імітувати всілякі породи дерев. Особливим попитом користується «золотий дуб». А при наявності тиснення поверхню практично неможливо відрізнити від натуральної деревини.
  2. Якщо, наприклад, ламінація вікна під світлий дуб здається вам занадто звичайною, то це зовсім не проблема. Плівка може мати абсолютно будь-які відтінки, але, як і в разі будь-якого нестандартного варіанту, вартість буде на порядок вище.
  3. Сама технологія ламінування має на увазі під собою використання термоактивного клею, що підсилює міцність обробки. Ви можете не боятися, що через різкі стрибки температури або підвищену вологість повітря плівка почне відходити. Належний догляд також сприяє максимальному збільшенню термінів експлуатації.
Ламінація вікон - Завод «АДИСЭМ»
Ламінація вікон - Завод «АДИСЭМ»
Ламінація вікон - Завод «АДИСЭМ»

Особливу увагу варто приділити тому, з якої плівки здійснюється зовнішня ламінація, ціна на яку може бути значно вище. Вся справа в тому, що для того, щоб колір профілю не вигорав під впливом агресивних сонячних променів, матеріал використання повинен бути не з дешевих.

Корисні поради, які варто знати

Ряд наведених нижче рекомендацій дозволить вам не помилитися у виборі кольору і максимально надовго зберегти первозданний вигляд вікон:

  • Якщо в ідеалі ви хочете отримати відтінок профілю «світлий дуб», тоді купувати плівку варто трохи темніше бажаного варіанту. Вже через кілька місяців під впливом ультрафіолету плівка стане світлішою та отримає ідеальний колір.
  • Щоб не пошкодити плівку під час монтажу, не забудьте заздалегідь обклеїти поверхню малярським скотчем або спеціальною захисною стрічкою.
  • Іноді самі незначні, на перший погляд, деталі можуть істотно зіпсувати результат. Ось чому вам доведеться придбати не стандартну фурнітуру, а виконану у відповідній кольоровій гамі.

Широкий асортимент продукції, яку виробляє завод «Адісем», включає в себе плівки для ламінування пластикових вікон у всіляких кольорах і відтінках. Ви напевно не пошкодуєте, якщо зупините свій вибір на нашій продукції.

Замовте
безкоштовний замiр

Тип вікна

Ламінація

Торговые марки

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося