Що таке євровікна і від чого залежить їхня вартість?

Що таке євровікна і від чого залежить їхня вартість? - Завод «АДИСЭМ»

Вікна – неймовірно важливий елемент будь-якого будинку чи квартири, що значно впливає на загальну естетику. Правильно підібрані вони підкреслюють стиль фасаду, ідеально вписуються в дизайн інтер’єру, забезпечуючи при цьому безпеку і захист від погодних умов.

Поняття євровікна – це не що інше, як металопластикові віконні системи. Завдяки широкій пропозиції різних форм, кольорів і типів скла клієнтам заводу “Адісем” легко вибрати в Миколаєві ідеальне рішення. Залежно від переваг можна придбати алюмінієві або пластикові вікна – кожне з них може витримати випробування часом, гарантуючи надійність та естетичну привабливість.

Якісні євровікна — ціна практичності та зручності

Вікна ПВХ відрізняються такими характеристиками, як:

  • Надійна шумоізоляція. Усі вікна у стандартній комплектації мають кілька внутрішніх камер та збільшену товщину стінок, щоб звести передачу звуку до мінімуму.
  • Безпека та надійність. Наші вікна можуть витримувати найсуворіші погодні умови, а завдяки численним точкам замикання вони набагато надійніші, ніж традиційна конструкція.
  • Гнучкість проектування. Наш вибір профілів та варіантів індивідуального налаштування дозволяє вам конфігурувати вікно, що ідеально підходить для вашого будинку. Після проведення вимірів ви знатимете вартість виробу і зможете купити євровікна, спроектовані відповідно до ваших особистих уподобань.

Від чого залежить ціна на євровікна у Миколаєві?

Вартість вікна ПВХ визначається трьома його основними складовими елементами:

  • ПВХ-профілем,
  • склопакетом,
  • фурнітурою.

Профільна система відповідає за загальну міцність віконного блоку, а також за звуко- та теплоізоляцію. Завод “Адісем” пропонує замовити недорого із встановленням вікна з профілями таких відомих виробників, як:

  • Wintech,
  • Aluplast,
  • Greentech,
  • ECOsilver.

Склопакет безпосередньо визначає ізоляційні властивості вікна. Ціна виробу залежить від його площі, кількості камер та наявності елементів підвищення енергоефективності. Ідеальним за своїми властивостями та оптимальним за вартістю вважається двокамерний енергозберігаючий склопакет.

Фурнітура – ​​це набір елементів та деталей, які відповідають за функціональність вікна. До її якості пред’являються максимальні вимоги, тому що від цього залежить те, скільки виріб прослужить без необхідності серйозного ремонту. Професійна установка євровікон — також запорука їх довговічності та функціональності. Звертайтеся до наших менеджерів, щоб викликати замірника, який на місці надасть повну консультацію щодо вибору вікна ПВХ, виходячи з особливостей вашого житла.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося