«Розумні» вікна та двері

«Розумні» вікна та двері - Завод «АДИСЭМ»

Завод Адісема постійно працює над впровадженням у виробництво вікон та дверей інновацій для комфорту в будинку клієнтів. У наше 21 століття нових технологій де є «розумні» будинки, все більше з’являється роботів – помічників.

 

А ми в 2020 році стали використовувати ручку Smart у дверях. Цю ручку можна відкривати за допомогою відбитків пальця, при цьому можна налаштувати на всю сім’ю, так само за допомогою Smart-карти та набором коду, попередньо встановленого на цифровій панелі замка. Також такі двері ви можете відкрити і закрити за допомогою програми, встановленої на будь-якому смартфоні, при цьому ви можете перебувати на відпочинку в будь-якій точці планети.

 

Якщо у вас є вікна, які важко дістати для того щоб відкрити, наприклад вони високо або взагалі на даху, або Вам просто ліньки їх відкривати і закривати. Ми пропонуємо використовувати механізм дистанційного відкривання/закривання, який керується за допомогою пульта.

 

Ми також пропонуємо датчики відкривання вікон, які дозволять Вам за допомогою мобільного додатка на смартфоні контролювати, яка стулка і в якій кімнаті закрита або відкрита в будь-який час і на будь-якій відстані.

Якщо у вас є маленькі діти і Ви хочете убезпечити їх, ми пропонуємо ручку на вікна, яка відкриватиметься від Вашого відбитка пальця, і тоді дитина не зможе самостійно відкрити вікно.

«Розумні» вікна та двері - Завод «АДИСЭМ»

«Розумні» склопакети

Донедавна всі ми вважали, що для затемнення вікна від сонця ми використовували жалюзі. Тепер можна на склопакет наклеїти плівку, яка при реагуванні на сонячні промені затемняється і не дає яскравому сонцю, що палить, потрапити в приміщення. А якщо ви не любите штори, але в той же час не бажаєте, щоб до вас в будинок заглядали, зараз є плівка, яка наноситься на склопакет, і Ви в будь-який час доби можете затемнити Ваше скло за допомогою пульта.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося