Регулювати пластикові вікна самостійно або звернутися до майстра?

Регулювати пластикові вікна самостійно або звернутися до майстра? - Завод «АДИСЭМ»

Коли виникають проблеми з закриванням вікна, або прийшов час міняти режим, постає питання, чи можна з цим впоратися самостійно. У більшості випадків, якщо розібратися, то самому можна вирішити питання, тільки необхідно знати все про те, що таке енергоефективність вікна. Однак іноді варто все ж звернутися до професіонала.

Що в таких вікнах може піти не так?

Зазвичай якісний виріб служить досить довго, і немає необхідності що-небудь робити з ПВХ-вікном, якщо були дотримані всі правила експлуатації. Однак іноді виникають неприємні ситуації, які треба терміново вирішити:

 1. Стулка склопакета прийняла неправильне положення. Це може статися, через зсув підкладок або спочатку – наявності помилок в монтажі.
 2. Проблеми з ущільнювачем, він часом тріскається, втрачає еластичність.
 3. Ущільнювальний матеріал виявився зміщеним, і енергоефективність знизилася.

В одних випадках самостійно виправити неполадку не складе труднощів, в інших це може виявитися загрозою неприємними наслідками. Адже одна справа, коли потрібно поправити ущільнювач, щоб він не стирався рамою, інше – складні конструктивні проблеми, які потребують спеціальних глибоких знань в цій області.

Як регулювати пластикові вікна самому

Якщо з’явилася необхідність в зміні положення рухомої частини виробу, то можна спробувати дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Відкрити стулку вікна.
 2. Перевірити регулювальний гвинт, він розташовується на торцевій частині.
 3. Далі при закриванні знімається захист з віконної петлі.
 4. Взяти шестигранник і зробити прокручувальні рухи гвинта нижньої петлі приблизно на 4 обороту.
 5. Залишилося тільки перевірити працездатність вікна – чи немає затирань.

Іноді цих заходів недостатньо, тоді слід подбати про посилення прилягання стулки до рамної основи. Знадобиться тільки система ексцентриків, що переставляються за допомогою плоскогубців або щипців в потрібне положення.

Однак якщо Ви не впевнені в тому, що це посильне завдання, або проблема полягає чимось більш серйозному, зверніться за допомогою до наших майстрів. Професійний і сумлінну підхід забезпечують надійний результат. Ми готові вирішити будь-яку проблему найбільш оптимальними методами і за привабливою вартістю.

Що важливо знати про профілактику

Якщо Ваше металопластикове вікно ще не піддавалося таким неполадкам, або вже був ремонт, і більше не хочеться, потрібно дотримуватися простих заходів профілактики. Майстри настійно рекомендують:

 1. Ручку необхідно повертати виключно в щільно закритому положенні стулки.
 2. Не допускайте попадання сторонніх предметів в порожнини конструкції.
 3. Враховуйте, що правильне використання виробу впливає на стан обробки.

Якщо є питання, чи потрібен добрий майстер для ремонту, діагностики склопакета, оздоблювальних робіт, зв’яжіться з нами. Вирішимо швидко, легко і недорого!

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося