Виробництво пластикових вікон

Виробництво пластикових вікон - Завод «АДИСЭМ»

Компанія “АДІСЕМ” – широко відомий завод металопластикових виробів, послугами якого користуються переважно жителі Миколаєва, Херсона і Одеси, але також і інших регіонів країни. Компанія за тривалий час своєї діяльності налагодила виробництво пластикових вікон, що дозволило їй зайняти міцну позицію на ринку України. І сьогодні вона займається виготовленням металопластикових конструкцій різної складності, має власні стеклопакетні лінії, ламінує профілі і є об’єктом довіри з боку споживача.

Особливості виробничого процесу

АДІСЕМ пропонує покупцям широкий спектр послуг, що включає не тільки виготовлення пластикових вікон, але і:

 • їх установку;
 • проведення оздоблювальних робіт;
 • гарантійне обслуговування.

Коли замовники купують двері і вікна від виробника двері і вікна від виробника, то завод надає їм дійсно добру якість за дуже вигідними розцінками. Таким чином, потік покупців збільшується, і соціальний, а також конкурентний статус компанії виходить на новий рівень.

Великою перевагою продукції АДІСЕМ є можливість придбання як стандартних форм склопакета, так і складних конструкцій, які несуть різні функціональні навантаження. Ви можете замовити навіть овальне вікно з протиударним склом і захистом від дітей, і виробник виконає завдання:

 • якісно;
 • в найкоротші терміни;
 • без додаткових і “несподіваних” витрат для клієнта.

Саме надійність відрізняє хорошого виробника вікон серед інших, і АДІСЕМ це доводить на практиці.

Найважливіші складові металопластикового вироби

Коли перед потенційним клієнтом стоїть завдання купити пластикові вікна від виробника і не помилитися, виникає питання про те, на що, в першу чергу, варто звернути увагу. Фахівці стверджують, що дуже важливо не економити на:

 • склопакетах;
 • фурнітурі;
 • монтажі.

Ці параметри істотно впливають на тривалість служби виробу і комфорт мікроклімату.

Склопакети: які бувають

Вони являють собою листи скла, герметично з’єднані між собою за допомогою герметика і дистанційної рамки, оснащеної системою поглинання вологи. Найпопулярніші варіанти – однокамерні і двокамерні, а їх комплектація може змінюватись, в залежності від потреб замовника. При цьому існують види самого скла:

 1. Стандартний.
 2. Енергозберігаючий.
 3. Мультифункціональний.
 4. Декоративний.
 5. Протиударний і броньований.
 6. Рефлекторний – захист від сонячних променів.

Між скляними полотнами може бути просто повітряний простір, або туди можна запустити інертний газ – зазвичай використовують аргон або криптон. Комбіновані системи наших склопакетів дозволяють забути про запотівання стекол і багатьох інших дрібних неприємностей, які притаманні виробам низької якості виготовлення або монтажу.

Фурнітура

Виробники пластикових вікон не дарма стверджують, що від фурнітури істотно залежить термін служби системи. Неправильно підібрані комплектуючі або невисока їх якість швидко виводять з ладу всю конструкцію, а починається все з загального зниження її функціональності і комфорту експлуатації.

Ми пропонуємо свої варіанти фурнітури, що володіє рядом переваг:

 • не піддаються злому;
 • надають можливість варіативного відкривання;
 • захищають від негативного впливу зовнішнього середовища;
 • естетичні;
 • не піддаються процесу корозії за рахунок покриття.

Ми пропонуємо тільки перевірені часом і по документації варіанти фурнітури, тому можемо ручатися за її справність протягом гарантійного терміну. 

Монтаж: чому це так важливо

Якісне виготовлення вікон – важлива частина справно працюючої віконної системи. Але вся користь і функціональність швидко нівелюються, якщо нехтувати правилами грамотної установки. Адже саме від неї залежить, чи буде працювати задумка виробника.

Замовляйте ПВХ-вироби в нашій компанії і відкрийте для себе компанію АДІСЕМ як надійного виробника, якому можна довіряти.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося