Взламостійкі системи пластикових вікон від виробника “АДІСЕМ”

Взламостійкі системи пластикових вікон від виробника “АДІСЕМ”

Питання безпеки і довговічності ПВХ-виробів завжди було актуальним. Виробники вже давно прагнуть впровадити захисні системи, що покращують показники міцності. Найкращий захист від злому – комплексний підхід, при якому цілеспрямовано зміцнюється кожна деталь конструкції. Далі ми розповімо про кожну технологію окремо.

Взламостійкі системи пластикових вікон від виробника "АДІСЕМ" - Завод «АДИСЭМ»

Вклеєний склопакет

Зловмисники для проникнення в приміщення зазвичай використовують найбільш вразливі місця металопластикових вікон, наприклад, розклинення простору між рамою і склом. У виробників знайшлося рішення у відповідь. Ним став не тільки міцний профіль і протизламна фурнітура, але ще вклеєний склопакет, який об’єднує ці елементи в одне ціле. Це робить неможливим застосування важельного методу при спробі відкриття вікна в області з’єднання склопакета з рамою.

Це важлива частина всієї системи безпеки, принцип її ідеї – в зміні підходу до кріплення скляної поверхні до пластикової основи. Вона сприяє поліпшенню закріплення склопакета до всієї стулці по периметру, яка стає більш стійкою до спроб її деформувати. Висока надійність кріплення відбувається за рахунок якісної адгезії, саме вона не дозволяє розклинити відстань між склопакетом і рамою.

Дане нове покоління відрізняється підвищеною жорсткістю не тільки пластикових стулок, але і металевих, і дерев’яних.

Такі умови дають дизайнерам великий простір для створення унікальних проектів та впровадження цікавих розробок. Зокрема, це дозволяє безпечно встановлювати великі площі прозорих панелей, які будуть дуже естетично виглядати. Також до переваг можна віднести наступні моменти:
 • Додаткове зміцнення підвищує захисні здатності установки від проникнення в приміщення.
 • Навіть мінімальне провисання виключено, завдяки відсутності перемичок або зазорів (вони не просто покращують характеристики, але і створюють враження більш широкого об’єкта).
 • Відбувається автоматичне поліпшення показників по тепло-, звукоізоляції і забезпечується енергозбереження. Така герметизація відбувається за рахунок невеликого заглиблення скла в склопакет.
 • Надається ударостійкість конструкції.
 • Можна розраховувати на простоту і рідкість технічного обслуговування.
 • Збільшується період повноцінного використання та функціональної служби виробу.

Саме неможливість вийняти склопакет з рами забезпечує надійність всієї конструкції.

Наша компанія використовує матеріали та інструменти тільки зі списку рекомендацій професіоналів. І ефективність безпеки доводиться на практиці вже багато років. Тому ми впевнені в якості своєї пропозиції і можемо гарантувати гідний результат.

Бронювання вікна

Додаткове бронювання вікна стає необхідністю в таких ситуаціях:

 • Розміщення приміщення на першому поверсі.
 • Розташування будинку за містом. Дачні споруди також належать до цієї категорії.
 • Якщо під вікном знаходиться козирок під’їзду, трубопровід або інша поверхня, з якої збільшується ймовірність проникнення шахраїв. Не варто тут забувати про дерева з великими гілками і пожежні сходи.

Бронювання вікон будинку – зазвичай комплексний підхід, в який входить зміцнення системи за допомогою таких пристосувань:

 • протизламна фурнітура;
 • бронепленка;
 • додаткові пристрої.

Дуже важливо при наявності цих нюансів не упустити вимоги до монтажу. Саме неможливість вийняти склопакет з рами забезпечує надійність системи безпеки склопакета.

Бронювання вікон плівкою – обов’язкова міра, яка утрудняє проникнення зловмисників всередину об’єкта, якщо вони вирішили це зробити, розбивши скло. Воно просто залишиться цілісним, але сподіватися на це можна, тільки якщо установка була проведена добросовісної компанією – в іншому випадку дізнатися про обман можна тільки за сумних обставин.Слід пам’ятати, що броньована плівка на вікна не особливо утруднить порушників закону в прагненні потрапити в будинок, якщо фурнітура не протизламна. У комплексі установка може захистити об’єкт, навіть після десятків ударів важкими предметами, іншого потужного впливу на поверхню скла. Плівка для бронювання вікон зажадає використання більш великовагового та спеціального різального обладнання, яке рідко застосовується, так як це шумно або складно застосовувати в таких умовах.

Вікно із захистом від злому

Загальна система безпеки передбачає, що пластикові вікна з протизламною фурнітурою і склом будуть оснащені повним комплектом для посилення конструкції. Тобто, кожна деталь повинна стати перешкодою для злочинців, якщо вони побажають використовувати її, щоб проникнути в приміщення. Від злому допомагають спеціальні ролети, посилені штапики, за стандартом встановлюється антивандальна фурнітура для вікон. Ця протизламна система, яка вже буде якісно протистояти грубому фізичному впливу, якщо була грамотно підібрана.

Відмінно себе проявляють інноваційні технології, які АДІСЕМ вже давно застосовує на об’єктах з підвищеними потребами безпеки. Це система розумний будинок, яка передбачає:

 • Відкривання дверей від пальця.
 • Управління по телефону.
 • Можливість входу шляхом набору коду-пароля.

Наша компанія піклується про Вашу безпеку, тому можете сміливо довіряти нам виготовлення та встановлення вікон, дверей, які стануть справжньою перешкодою для злочинців при спробі несанкціонованого проникнення. Подбайте про себе і своє майно – замовляйте надійну продукцію, яка дасть спокій на роки.

 

Закажите бесплатный
замер ваших окон

Торговые марки
Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося