Пластикові вікна з кватиркою

Пластикові вікна з кватиркою - Завод «АДИСЭМ»

Існує думка, що нове краще старого, однак, практика показує, що іноді речі, які прийшли до нас з минулого, несуть в собі набагато більше користі, ніж здавалося. Просто їх потрібно осучаснити, як, наприклад, пластикові вікна з кватиркою. У такому рішенні чимало переваг, якими наші клієнти дуже задоволені.

Особливості такого конструктивного рішення

Раніше цей невеликий додатковий отвір використовувався в якості способу провітрювання, він дозволяв уникнути відкривання величезною стулки. Вельми практично і ефективно. Тому деякі дивуються, як вона може стати в нагоді в сучасних металопластикових конструкціях, адже вони і без того зручно відкриваються, дозволяють добре провітрювати приміщення і виглядають естетично.

Кватирка в пластиковому вікні має низку переваг, відчутних при експлуатації:

  1. Зручність провітрювання під час морозів – коли в приміщення потрапляє холодне повітря, але прямує під стелю і встигає змішатися з більш теплими потоками. В результаті мінімум дискомфорту, і для здоров’я корисніше.
  2. Наявність можливості розводити кімнатні рослини на підвіконні. Горщики нерідко займають багато місця під віконцем, що ускладнює його відкривання. А додатковий віконний отвір над ними ідеально допомагає в цьому, плюс вуличне повітря не безпосередньо впливає на поверхню вибагливих квітів.
  3. Утруднений доступ назовні у маленьких дітей і деяких домашніх тварин. Ви можете спокійно повністю відкривати стулку і не переживати, що малюк або щеня може проникнути на вулицю і нашкодити собі.
  4. Є можливість вибрати різновид склопакета і типу установки, зробити нестандартний розмір або ж скористатися найбільш поширеними варіантами.

Ви можете замовити в нашій організації всі види пластикових вікон з кватиркою – в Одесі, Херсоні, Миколаєві та шнших містах у нас вже багато клієнтів, які не перший рік користуються виробами, які монтували ми, і рекомендують купити послугу. 

Чому наші вироби користуються популярністю

Ми вважаємо за краще бути відвертими зі своїми клієнтами і відразу повідомляємо про те, що існують не тільки переваги, але можуть виникнути недоліки (більше на суб’єктивному рівні):

  1. При замовленні кватирки в і без того невелике віконце, додаткова тінь від рами може істотно вплинути на освітленість в кімнаті.
  2. Іноді монтаж додаткового отвору вгорі склопакета може виявитися недоступним для людей невисокого зросту. Однак в більшості випадків це можна передбачити.

Ми з розумінням ставимося до кожної ситуації клієнтів і готові запропонувати кілька варіантів. Часто замовники зупиняються на тому, щоб придбати металопластикові вікна з кватиркою з відкидним або поворотним типом механізму відкривання. Причому це можливо в будь-якому склопакеті: з однією або двома глухими половинами, з обома рухливими, а також в балконний блок.

Якість наших виробів і роботи дозволяє клієнтам користуватися результатами вкладення багато років без ремонту. Залишається лише підтримувати чистоту, слідувати нескладним правилам експлуатації, наведеної в документації.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося