Пластикові вікна: ціни і розміри

Пластикові вікна: ціни і розміри - Завод «АДИСЭМ»

Металопластикові вироби на сучасних будівлях вже нікого не дивують, це конструктивно дуже схожі типи скління з дерев’яними, якими користувалися наші бабусі і дідусі. Однак коли справа доходить до їх установки, то всі клієнти хочуть знати, яка ціна металопластикового вікна, і що в цю вартість входить.

Нюанси оцінки установки

Не кожна компанія готова надати прозорий прайс і формули рахування підсумкової суми. Це не дуже зручно, адже коли клієнт повністю обізнаний про кожну витрачену копійку, то заробити більше не вдасться. Та ж схема очікує замовників деяких фірм, що надають калькулятор онлайн на своєму сайті – він розраховує, але принцип його роботи не завжди до кінця зрозумілий.

Наша компанія принципово робить розрахунки прозорими і зрозумілими для своїх покупців, так як це запорука довіри і готовності вкладати кошти в якісний продукт. Ми відкрито пояснюємо кожному відвідувачу, що пластикові вікна ціни і розміри мають прямий взаємозв’язок, але при цьому є і додаткові впливаючі фактори:

  • особливості конструкції (пропонується як стандартна, так і посилена система);
  • різновид самого склопакета, наявність або відсутність додаткових функцій;
  • кількість, матеріал і якість фурнітури, яка визначається при формуванні замовлення;
  • ряд послуг з монтажу, доставки;
  • допоміжні послуги типу наклейки шпросів, тонування, замків особливого призначення.

У нас установка металопластикових вікон, ціна якої нерідко підступно завищується конкурентами, повністю відповідає якості роботи. Тобто, Ви отримуєте довгостроковий результат, презентабельність, комфорт і надійність за порівняно невелику, але виправдану суму.

Як порівнювати вартість різних вікон

Нерідко в прагненні знайти найвигідніший варіант покупці порівнюють пропозиції різних виробників, спираючись на вартість одного квадратного метра товару ПВХ. Але при цьому вони не враховують, що ці позиції можуть мати відмінності в:

  • типі профілю і його кольорі;
  • різновидах склопакета і фурнітури;
  • конфігурації;
  • вигляді стулок (скільки завгодно з них може бути глухе або рухоме).

Так ціни на металопластикові вікна в двох організаціях можуть бути настільки різними, що різниця у цінниках іноді досягає подвійного значення. Якщо хочете зробити порівняння, то слід розглядати пару хоча б приблизно конструктивно близьких варіанта.

Як зробити замовлення

Якщо Ви хочете придбати виріб з ПВХ, то зробіть порівняння на нашому сайті. Після оцінки отриманих цифр можна замовляти товар, розцінки на який будуть залежати від додаткових чинників: балкон або простий склопакет, розмірів, типу конструкції та іншого. Якщо у Вас з’явилися питання з приводу розрахунків і цінників, наші консультанти із задоволенням підкажуть.

Хоча в нашій компанії, крім відмінної якості, у нас дуже вигідна ціна на монтаж металопластикових вікон для Одеси, Херсона та Миколаєва. Тому Ви отримуєте все, що потрібно – відмінну продукцію, грамотний монтаж, високий рівень сервісу і приємну вартість від одного співпраці з нами.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося