Пластикові балконні двері

Пластикові балконні двері - Завод «АДИСЭМ»

Металопластикові балконні двері – та ж конструкція, що ПВХ-вікно, тільки довша, що досягає підлоги. Вони відрізняються від інших видів сировини виготовлення стійкістю до негативних зовнішніх факторів, довговічністю і функціональністю. Плюс до всього, їх можна підібрати в тому конструктивному вигляді і оформленні, який необхідний саме Вам.

Головні переваги

Якісні пластикові двері для балкону – це дуже зручно і практично при нормальних умовах використання. Ви можете адаптувати таку установку під свої потреби і планування приміщення. При цьому вона володіє такими перевагами:

 1. Висока герметичність виробу, що не дозволяє повітрю зовні порушувати мікроклімат. Також це надійний захист від пилу і шумових потоків, навіть якщо лоджія знаходиться біля дороги з пожвавленим трафіком.
 2. Естетичний і сучасний зовнішній вигляд. Конструкцію можна вважати універсальною в плані її підбору під будь-який стиль інтер’єру. Якщо необхідно внести родзинку в оформлення приміщення, то замовляють ламінування профілю – під дерево, це дає можливість впровадити в життя неординарні ідеї.
 3. Пластикові двері на балкон не вимагають особливого догляду і застосування спеціальних засобів – тільки мінімальні рекомендації.
 4. Доступні розцінки. Технологічно виробництво таких установок не складне, тому цінники не кусаються.
 5. Великий термін експлуатації. Навіть за умови, що виріб знаходиться в активній експлуатації довгий час, отвір з плином років не деформується, і сама конструкція залишається функціональною. Висока міцність і грамотно підібрані матеріали – основа для тривалого використання.
 6. Екологічність і нешкідливість для здоров’я, гіпоалергенність і відсутність специфічного запаху.

Широкий вибір, представлений нашою компанією, а також послуги консультантів, завжди готових Вам допомогти, допоможуть вибрати краще. У нас можна замовити балконні двері, яка буде відкриватися класичним способом, або ж розсувним – відкриватися і закриватися, пересуваючись по спеціальних рейках. Ваш вибір дозволить адаптувати конструкцію під умови приміщення, забезпечивши комфортну експлуатацію.

Класифікація

За типом конфігурації балконні установки умовно ділять на:

 1. Цілісний стандартний блок, він може мати різні рішення в плані динамічності віконної системи – в одних випадках віконце відкривається, в інших – залишається глухим.
 2. Виріб з фрамугою – він зазвичай є склінням для будинків з високими стелями, де стандартна фурнітура не підійде. Встановлюються класичні двері, і зверху ставиться невелика глухе вікно.
 3. Подвійні двері, де зазвичай рухомою є тільки одна половина. Такі рішення необхідні для будинків в Миколаєві, де балконні металопластикові двері вставляються в вузькі отвори.

Якщо Ви ще не визначилися з варіацією, яка найбільш оптимально підійде для Вашого будинку, можете поспілкуватися з консультантами в одному з наших магазинів. В асортименті є і вхідні двері, схожі по конструктиву з балконними, вони теж можуть продаватися у вигляді блоку, їх нерідко застосовують в приватних будинках для скління ганку.

Як вибрати кращий варіант

При виборі оптимального виробу Вам варто керуватися принципом всебічного огляду майбутньої установки. Кожна деталь повинна стати корисною і зручною у використанні. Тому можете орієнтуватися на базовий список параметрів підбору кращих балконних систем скління:

 1. Профіль. Від нього залежить, наскільки тепло буде в квартирі або будинку, адже велика кількість камер забезпечує максимальне тепло.
 2. Склопакет. Існують різні види, що захищають від зовнішніх негативних факторів (сонячні промені, шумові потоки, вітер, холод).
 3. Армування – ступінь зміцнення основи, від якої залежить міцність виробу. Мінімальна допустима товщина металевої бази становить 1,5 мм.
 4. Фурнітура – набір механізмів, виконаних з металу, вони забезпечують можливість відмикання і закривання конструкції. Від якості цих елементів залежить термін служби всієї установки, а також її практичність і функціональність.
 5. Поріжок – він може бути виконаний з металу як частина основи профілю, іноді досить пластикового рішення, щоб просто вирівняти поверхні.
 6. Декор – його наявність і необхідність диктуються дизайном інтер’єру і смаками власників.
 7. Ціна пластикових дверей на балкон в Миколаєві – також важливий фактор, так як кожна з позицій передбачає відповідні розцінки.

Ми допоможемо зробити розрахунок підсумкового чека і підібрати варіант, найбільш відповідний Вам по конструктиву і кишені.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося