Панорамне скління лоджії: переваги та рекомендації

Панорамне скління лоджії: переваги та рекомендації - Завод «АДИСЭМ»

Панорамне скління лоджії – один з найбільш вдалих варіантів оформлення зовнішнього вигляду житла, а також поліпшення атмосфери. Такі віконні системи дозволяють впустити в приміщення більше сонячного світла, візуально збільшити простір і зробити його комфортнішим. У цих умовах легше працювати і приємніше проводити дозвілля.

Де використовують

Пластикові вікна встановлюють сьогодні повсюдно, а от виріб-панораму можна поставити не скрізь. При цьому їх нерідко монтують для:

  • балконів;
  • оранжерей і зимових садів (хороше освітлення і проникнення сонячного світла);
  • терас;
  • зон для басейнів (для підтримки комфортної температури повітря);
  • окремих проектів (типу кругових панорам).

Технічно завдання засклити лоджію в квартирі або будь-який інший об’єкт складніше, ніж здається. Тому довіряти виготовлення і установку варто виключно перевіреної компанії. Для цього просто замовляють скління під ключ, щоб всі розрахунки проводилися професіоналами, і відповідно до цих цифр проводився і монтаж, і обробка, і ряд інших завдань.

Рекомендації від майстрів

Якщо такий тип віконної системи був передбачений на етапі проектування, то зазвичай маса виробу враховується відразу. В такому випадку не доводиться переживати про те, чи витримає плита конструкцію. Однак при роботі з готовим або старим будинком дуже важливо передбачити цей момент.

Тому якщо Ви вирішили поставити панорамні вікна на лоджію в Миколаєві, то обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем. У багатьох випадках можна просто зміцнити основу, хоча іноді краще розглянути більш легкі варіанти засклення, через потенційну небезпеку. Можна поставити, так званий, холодний різновид віконної системи, він передбачає використання спрощеного типу склопакета.

При цьому варто подбати про те, щоб установка дозволяла зберегти максимум тепла і енергії. Адже вона займає чималу площу, що безпосередньо впливає на мікроклімат. І низькоякісні вироби змушують власників переплачувати за опалення, яке буде потрібно для обігріву приміщення.

Слушні поради

Однією з особливостей панорамних вікон є хороша видимість не тільки того, що відбувається зовні. Але і з вулиці також прекрасно оглядається інтер’єр квартири. Якщо це небажаний фактор, а більшість жителів на перших поверхах відчувають дискомфорт в такій ситуації, то є способи вирішення проблеми:

  • використання тонування поверхні;
  • накладення спеціальної дзеркальної плівки, що відкриває тільки вуличний простір для очей, інтер’єр при цьому стає недоступним для огляду перехожих;
  • застосування електрохромного скла, що дозволяє регулювати за допомогою пульта інтенсивність світла, яке проходитиме крізь поверхню вікна.

Вартість скління лоджії в Миколаєві з використанням таких технологій необхідно уточнювати окремо. Однак, як показує практика, це гідне вкладення, і воно кардинально впливає на комфорт експлуатації. До речі, якщо говорити про нього, то спосіб відкривання стулки також серйозно впливає на зручність застосування і догляду. А своєчасне очищення – запорука довговічності установки, тому вибирайте конфігурацію так, щоб вона давала доступ до простої і доступної мийки, чищення скла.

Отже, щоб засклити лоджію в Миколаєві, Вам варто не просто вибрати надійну фірму, а ще продумати масу нюансів. До них відноситься: маса віконної системи, чи витримає її плита, теплоізоляція, захист простору від очей перехожих і сусідів, продумана зручність експлуатації і очищення. А краще просто звертайтеся до професіоналів нашої фірми і забудьте про свої клопоти – ми все продумаємо за Вас!

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося