Москітна сітка: захист від комах і не тільки

Москітна сітка: захист від комах і не тільки - Завод «АДИСЭМ»

Москітна сітка сьогодні встановлюється повсюдно, і рідко можна зустріти металопластикові конструкцій без неї. У даній захисної системі є різновиди і свої особливості застосування. Наприклад, щоб вона довше прослужила і залишалася функціональною, недостатньо просто купити сітку для пластикових вікон в нормальному стані. Потрібно ще грамотно її експлуатувати – з урахуванням рекомендацій, викладених в інструкції.

Навіщо вона Вам?

Установка правильно обраної продукції не створює дискомфорту при використанні і виглядає як єдина конструкція з вікном. Вона майже непомітна для очей, коли Ви дивіться у вікно, так як зазвичай застосовується тонкий, але міцний матеріал з дрібною фракцією. Існує стандартний розмір виробу, який підходить більшості клієнтів, але Ви можете замовити москітну сітку на вікно в Миколаєві, виходячи з інших параметрів. І великої різниці у вартості при цьому не буде.

Це гідне придбання, що має безліч переваг при правильному підборі:

 1. Захист від комах, здебільшого пилу, крапель дощу, листя і пилку (особливо пуху тополюі в період цвітіння).
 2. Відсутність специфічного запаху і шкідливих випарів від матеріалів, що використовуються при виготовленні.
 3. Дуже проста установка (на металопластик), з нею можна впоратися навіть без досвіду.
 4. Якісне провітрювання кімнати без ризиків потрапляння жуків всередину.
 5. Створення умов і параметрів повітря, які сприятливо позначаються на здоров’ї алергіків. Адже пилу і пилку потрапляє на слизову набагато менше, коли є пластикові двері з москітною сіткою.
 6. За ними легко доглядати – досить води і мила. У багатьох випадках є можливість зняти виріб і грунтовно очистити його.
 7. Адекватна ціна, відповідна якості, якщо Ви купуєте товар в нашому магазині. 

Одною з важливих переваг можна назвати варіативність такої продукції, існує чимало її різновидів. Ви можете вибрати ту, яка буде оптимально підходити до параметрів отвору після проведення правильних вимірів. Підбирайте забарвлення, конфігурації і навіть тип матеріалу, щоб створити собі максимальний комфорт за невелику суму.

На що орієнтуватися при виборі

Щоб купити москітну сітку на двері в Миколаєві, Вам потрібно буде вибрати різновид виробу і визначитися з рядом його призначень. Зазвичай вибирають найзручніший варіант:

 1. Стандартна модель. Варто враховувати, що в кожній компанії параметри такого товару будуть різні. Але такий продукт зазвичай рамковий, він має різні способи відкривання і легко ставиться в раму.
 2. Функціональна річ. Являє собою ролетну систему, згортається в рулон. Полотно розгортається тоді, коли це стає потрібно – при відкриванні вікна в теплу пору року.
 3. Розсувна система. Вона дозволяє використовувати москітні сітки на замовлення в Миколаєві, розраховані на можливість в холод просто прибрати полотна в сторону.
 4. На балкон – ставлять як на віконну, так і на дверну раму, якщо стулка хоча б іноді відкривається.
 5. Для кватирки.
 6. Для захисту кішки (підвищена міцність матеріалу і кріплення).
 7. Нестандарт.

Наша компанія пропонує споживачеві якісні вироби вигідно. Тому якщо Ви хочете купити москітну сітку на пластикове вікно або двері, звертайтеся до наших консультантів і скористайтеся сервісом високого рівня. Отримайте рекомендації кваліфікованих фахівців і можливість зробити гідне придбання.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося