Металопластикові двері в приватний будинок – де купити?

Металопластикові двері в приватний будинок - де купити? - Завод «АДИСЭМ»

Щоб купити металопластикові двері до приватного будинку в Одесі і не прогадати, потрібно враховувати, що вироби для котеджу і квартири (офісу) матимуть деякі відмінності у вимогах і можливостях. Питання стосується особливостей, яким треба приділити увагу, при облаштуванні приватної власності. Головне – це вибір правильної компанії, а вже її грамотний підхід і сумлінне ставлення до справи мінімізують будь-які ризики невдалої покупки.

Чому клієнти рекомендують саме нас?

Ми готові допомогти кожному замовникові купити металопластикові вхідні двері до приватного будинку в Одесі, які будуть відповідати функціональним і естетичним потребам власників. Кінцевий результат не просто хороший монтаж, а установка виробу, який буде довгі роки приносити комфорт, естетичне задоволення і витримає навіть періоди збільшених навантажень.

Котеджі в Миколаєві, як і в багатьох інших містах, часто необхідно облаштувати максимально презентабельно, вишукано і сучасно. Тому, щоб вхідні пластикові двері в приватний будинок відповідала цим стандартам, покупці звертаються до нас. Адже ми створили всі умови для того, щоб надати послуги на вищому рівні:

 1. Беремо на себе весь виробничий процес, використовуємо сучасні технології і залучаємо тільки висококваліфікованих співробітників.
 2. Продаємо тільки якісний товар, який пройшов безліч стадій перевірки.
 3. Даємо тривалу гарантію на обслуговування, і при цьому піклуємося про те, щоб за фактом виріб прослужив набагато довше.
 4. Оптимізували процес доставки так, щоб профіль не пошкодився в дорозі, клієнт отримав його без дефектів і недоліків.
 5. На наші пластикові вхідні двері ціна дуже доступна, як і на послуги монтажу, яким займаються фахівці високого класу.

Виробництво нашої продукції орієнтується на якість, технології іноземних розвинених компаній, що дає організації перевагу і конкурентоспроможність в Україні. Ми не просто надаємо дуже хороший товар, а дозволяємо замовнику вибирати, який саме варіант конструкції підходить йому найбільше.

Особливості нашої продукції

У нас в магазинах Одеси на вхідні металопластикові двері ціна розраховується, в залежності від типу замовлення і цілого ряду факторів. Однак це завжди прийнятні розцінки і прозорий прайс. Він враховує можливості середньостатистичного клієнта, а також витрачені ресурси (матеріали, складність конструкції та інше). При цьому обов’язково кожен виріб виготовляється по ряду принципів:

 1. Оптимальна товщина пластика і металевої частини всередині, яка забезпечує достатню міцність, масу, щоб модель не піддавалася деформації при помірних і сильних механічних впливах.
 2. Використання петель від надійних виробників. Тільки перевірена продукція і компанія з великим досвідом у виробництві таких елементів.
 3. Наявність у клієнта можливості поставити ключ на два циліндра, щоб зробити конструкцію ще безпечніше.
 4. Продуманість системи, яка передбачає щільне прилягання, тобто, вхідні двері з металопластику з кожного боку і по всьому периметру фіксується, не пропускає протяги і вологу.
 5. Застосування надійної ущільнювальної системи на порозі з подвійним ущільненням.

При цьому дверні кути посилені металевими вставками, а стики ущільнені, запобігаючи швидкий знос. Тому, який би не був вибір клієнта, він отримає якісний виріб, відповідне своїй ціні.

Що нас відрізняє від конкурентів

Ми встановлюємо в Херсоні пластикові ламіновані вхідні двері, які ідеальні в експлуатації і не поступаються виробам, які створюють за кордоном. Для нас важливі потреби кінцевого користувача – щоб це було:

 • функціонально;
 • естетично;
 • довговічне;
 • комфортно.

Ви самі обираєте, яку модель краще взяти, наше завдання – зробити виміри, доставити готову продукцію до місця установки і здійснити грамотний монтаж. Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, якщо не впевнені щодо того, яку саме позицію товару підібрати.

Замовляйте в нашій компанії найнадійніші і доступні вхідні металопластикові двері зі склом або без – Херсон, а також інші міста вже стали постійними локаціями, де покупці регулярно отримують свої вироби в кращому вигляді.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося