Як засклити балкон і забути про ремонт надовго

Як засклити балкон і забути про ремонт надовго - Завод «АДИСЭМ»

Нагальне питання багатьох жителів сучасних квартир: як балкон засклити, щоб він був теплий, але ціна не кусалася. Частина з них при цьому намагається знайти компроміс між середньою вартістю і відносним комфортом на лоджії. Але від такого рішення продуктивного результату чекати не доводиться, ми можемо запропонувати більш ефективні варіанти вирішення проблеми.

Як створюється тепла лоджія

Щоб забезпечити постійні комфортні параметри повітря в приміщенні, потрібно продумати правильне скління балкона, в Миколаєві це особливо актуально. Для цього Вам знадобиться:

 1. Звертатися в надійну компанію, готову надати послуги на високому рівні за прийнятні гроші.
 2. Передбачити утеплення стін і підлоги, адже іноді від їх товщини і матеріалу, що використовується в будівництві, укладання залежить, наскільки буде впливати мороз чи спека з вулиці на мікроклімат.
 3. Придбати пластиковий профіль, який не буде пропускати потоки повітря ззовні, пил, шум, продумати, скільки камер необхідно для кращої і прийнятної ізоляції.
 4. Забезпечити обігрів лоджії. Тепло може виходити з кімнати, якщо немає перегородок, або ж від батареї, підключеної до загальної опалювальної системи або електромережі.

У нас Ви можете замовити будь-яку варіацію виробу під ключ або тільки монтаж. Ми готові засклити балкон в Миколаєві, допомогти зробити розрахунок і підібрати прийнятний варіант, щоб Ваші побажання були враховані, а сума – посильна. Для цього потрібно оцінити необхідний обсяг роботи і потреби користувачів, а також фінансові можливості.

Як вибрати конфігурацію скління

Зовнішній вигляд і функціональність віконної системи на лоджії також має значення. При визначенні конфігурації слід орієнтуватися на:

 • особливості планування будівлі;
 • зовнішній вигляд, який з варіантів буде естетичніше;
 • зручність експлуатації;
 • екстер’єр (зазвичай це відноситься до приватних будинків, де важливо зберігати дизайнерську задумку).

Також, щоб балкон засклити в Миколаєві, Вам потрібно визначитися з розмірами виробу. Він може бути менше або більше вихідного віконного отвору, можна встановити французький тип лоджії або ж поставити функціональне двостулкове вікно стандартної висоти.

Чому важливо подбати про якісне скління

Практика показує, що установка якісних вікон – це не тільки набагато більший комфорт в експлуатації, але і економія. Низькопробні вироби змушують власників:

 • часто викликати майстра для ремонту або заміни деталей, оплачуючи його послуги;
 • нерідко міняти фурнітуру, купуючи її знову, через високий ступінь зносу і поломок;
 • більше платити за опалення, особливо якщо балкон об’єднаний з кімнатою, адже холодне повітря порушує мікроклімат;
 • витрачати більше сил і енергії при використанні склопакетів, що впливає на якість життя.

Тобто, за весь період експлуатації неякісної віконної системи Ви витратите більше коштів, ніж якщо відразу замовите хороше скління. Плюс у таких виробів є безліч стовідсоткових переваг:

 1. Герметичність.
 2. Енергозбереження.
 3. Звукоізоляція.
 4. Захист від незаконного проникнення.
 5. Великий термін експлуатації.
 6. Широкий вибір конфігурацій, варіацій дизайну і кольорів.

Пропонуємо засклити балкон вигідно, просто орієнтуючись на Ваші можливості і потреби. Допоможемо підібрати оптимальний варіант як за розцінками, так і по конфігурації, щоб витягти з кожної ситуації максимум вигоди для клієнта.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося