Французький балкон – що це?

Французький балкон - що це? - Завод «АДИСЭМ»

Французьке скління балкона завжди виглядає дорого, презентабельно і має багато переваг перед класичними склопакетами. Зовнішній лиск, який бачать Ваші сусіди, підкріплюється і зручністю в експлуатації, і навіть економією на комунальних рахунках.

Чому це гідне вкладення

Подібні конструкції нерідко викликають відчуття, що ціни на них сильно кусаються, а сама установка буде дуже тривалою. Однак треба просто враховувати, що в нашій компанії можна зробити балкон французький за прийнятні гроші. А виготовлення та встановлення відбувається в найкоротші терміни.

При цьому ви отримуєте не просто вікно, а можливість насолоджуватися панорамним видом і отримати бонусом такі переваги вироби:

  1. Створення статусного зовнішнього вигляду свого житла, особливо на тлі більшості інших квартир.
  2. Багато природного освітлення в світлий час доби, адже полотно ставиться під самою стелею і закінчується біля підлоги, максимально впускаючи сонячні промені.
  3. Можливість підбирати сучасний і доречний дизайн установки, виходячи з того, як оформлена сама лоджія.
  4. Ідеальне і приємне співвідношення: якість скління і вартість французького балкона. За порівняно невеликі гроші Ви отримуєте максимум користі.
  5. Безпека системи (є можливість вжити додаткових заходів – покупка аксесуарів типу антідетка).
  6. Ви можете самі вибирати при замовленні, наскільки теплими будуть ці вікна – просто скло або вдосконалений і теплий профіль з подвійним-потрійним склопакетом.

При цьому фахівці рекомендують, якщо Ви хочете отримати максимум користі з обновки, забезпечити обігрів приміщення, де безпосередньо здійснювалася установка французького балкона. Тут же повинна бути конвекція теплого повітря, яка створює правильні параметри повітря, що дозволяють довше користуватися системою без ремонту. Якщо Ви не знаєте, як це зробити, наші майстри допоможуть і підкажуть, це недорого і дуже просто.

Якщо установка сильно відрізняється теплотривкістю від попереднього варіанту, то Ви відчуєте також, наскільки там стало тепліше. Тому не знадобиться збільшувати кількість тепла, що подається в холодну пору року, воно буде ефективно зберігатися і економити Ваші гроші.

особливості монтажу

Французьке скління лоджії в Миколаєві набуло популярності не тільки по причині естетичності, а й з огляду на практичності, оригінальності зовнішнього вигляду. Ви можете замовити ламінування і тонування стекол, скористатися послугою візуального поліпшення стелі і підлогового настилу відразу після монтажу профілів. При цьому великої різниці в ціннику не відчувається, а результат очевидний.

Практика показує, що краще замовляти засклення балконів в підлогу під ключ. Команда майстрів зможе чітко спрацювати, коли вони знають всі тонкощі роботи і установки, мають великий досвід в даній сфері, можуть виконати будівельні завдання на вищому рівні. У такій ситуації Ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи і звертатися з питаннями в окремих ситуаціях, не ризикуючи потрапити на нескінченні переадресації.

Замовляйте у нас балкон французького типу в Миколаєві і отримуйте максимум переваг за порівняно невисокими розцінками. Ми готові надати одну послугу або надати перелік на вибір. Тільки Вам вирішувати, що саме хочете бачити на виході, і скільки готові вкласти в свою ідеальну лоджію.

Калькулятор
Викликати замірника
Замовити дзвінок
Ми знаходимося