Відгуки наших клієнтів
Татьяна
20.10.2021
Дякую все зроблено і встановлено відмінно! Зовсім інший балкон!
Сергей
20.10.2021
Металопластикові вікна були встановлені будівельною компанією, якість вікон і їх установки було огидним. Після декількох років регулювань і утеплений ми, нарешті, вирішили їх замінити повністю і звернулися в компанію “АДІСЕМ”. Якість вікон і балконних дверей бездоганне, швидкість і якість демонтажу / монтажу – так само відмінне. Велике спасибі фахівцям і керівництву компанії “АДІСЕМ”! Із задоволенням рекомендую їх продукцію і послуги всім моїм співробітникам, клієнтам, друзям.
Анастасія
20.10.2021
Замовляли з чоловіком балконний блок у вересні. Менеджер дуже приємна, допомогла з вибором профілю та фурнітури. Виготовили в найкоротші терміни. Якість демонтажу / монтажу відмінне. Дуже задоволена установкою. Щиро Дякую. Буду рекомендувати ваш завод друзям.
Роман
20.10.2021
Користувався послугами офісу на Центральному ринку. Співробітниця адекватна і вельми оперативна в частині обробки замовлення. Завжди готова йти на зустріч.
Враження тільки позитивні.
Удачі в розвитку і примноження кількості замовлень!
Максим
20.10.2021
Звертався в Херсон на Університетську 112. Досвідчений менеджер допоміг врахувати всі мої побажання щодо вибору & nbsp; профілю та інших комплектуючих. В умовах карантину швидко і якісно виконали замовлення. Дуже задоволений вікном! Спасибі!
Інна
20.10.2021
Це однозначно позитивний відгук! Замовляли вікна в м.Одеса. Хотілося б окремо висловити свою подяку менеджеру Любі, що не навантажувала надлишковою інформацією, а буквально з пару слів розуміла потрібні критерії і змогла зібрати практично в максимальній комплектації вікна за дуже приємну ціну, навіть зробила додаткову знижку в період знижок. (До речі в конкуруючі компанії я також звертався, але там до діалогу готові не були і категорично відмовилися робити знижку), І того по факту: індивідуальний підхід – так, супровід продажу – так, людське ставлення, а не «впаривание» товару – так, навіть постачальник акуратно, чисто і швидко занесли вікна. Можу сміливо рекомендувати компанію АДІСЕМ. Вони кращі!
Оксана
20.10.2021
Дуже задоволені роботою цієї компанії, встановлювали вікна на вул. Леваневцев. Уважний компетентний адміністратор Галина (офіс на 1 КП м.Миколаїв) і бригадир Віктор виконали наше замовлення чудово. спасибі !!!!!!!!!
Светлана
19.08.2021
За порадою своїх знайомих замовила вікна на дачу на заводі “Адіс”, в найближчому відділення – в м.Миколаєві по вулиці Генерала Карпенка, 32. Брала замовлення менеджер Галина. Хочу висловити свою подяку за професійне ставлення, уважний підхід. Доставка мого замовлення виявилася непроста, тому що погодні умови не дозволяли завести вікна на дачу. Галина не один тиждень моніторила доставку мого замовлення. Вікна були поставлені швидко, якісно. Планую ще звернутися до послуг заводу “Адіс”
Отзыв от Светланы
2021-02-10 15:12:01
Отзыв от Сергея
2020-09-15 13:17:57
отзыв от Анатолия Ивановича
2020-07-23 15:54:07
Отзыв от Татьяны
2019-11-15 12:44:10
Отзыв от Юрия
2019-08-07 13:37:49
Отзыв клиента
2018-12-11 17:33:50
Додати відгук
Залиште свій номер телефону і ми передзвонимо Вам
